Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Haylou RS4 Plus, 230 mAh, Bluetooth 5.1, Argintiu Cod produs: HAY-145895
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
Haylou |
| Caracteristici |
230 mAh Moduri sport Ritm cardiac Somn Nivel de stres Oxigen sange |
| Compatibilitate |
Haylou RS4 Plus |
| Conectivitate | Bluetooth 5.1 |
| Culoare curea | Argintiu |
| Dimensiune display | 1.78 inch |
| Dimensiuni | 45.2 x 37.2 x 10.4 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 57.6 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Haylou RS4 Plus, 230 mAh, Bluetooth 5.1, Argintiu
Smartwatch Haylou RS4 Plus
Ceasul inteligent Haylou RS4 Plus este echipat cu un ecran tactil AMOLED mare de 1,78″. Te va ajuta să ai grijă de condiția ta fizică - oferă până la 105 moduri sportive și funcții precum monitorizarea ritmului cardiac și a somnului, măsurarea temperaturii și verificarea nivelului de stres. Se distinge prin rezistența la apă IP68 și, datorită curelei magnetice, oferă un confort de utilizare de neegalat.
Afișaj AMOLED
Operarea ceasului inteligent este extrem de ușoară și plăcută. Ecranul mare AMOLED HD Retina de 1,78″ se distinge printr-o rezoluție de 368 x 448 pixeli și o rată de reîmprospătare de 60 Hz. Ca urmare, acesta oferă o imagine clară și lizibilă și vă permite să utilizați confortabil funcțiile smartwatch-ului. De asemenea, puteți personaliza aspectul ecranului după bunul dvs. plac. Pur și simplu alegeți unul dintre numeroasele modele de cadrane implicite sau încărcați propria fotografie! De asemenea, sunt disponibile 3 stiluri de meniu.
Confort de utilizare
Spuneți adio complicațiilor legate de adaptarea dimensiunii curelei ceasului la încheietura mâinii dvs. Ceasul inteligent RS4 Plus are o închidere magnetică care nu numai că îl face ușor de pus și de scos, dar îți permite și să îl ajustezi în funcție de nevoile tale. Dispozitivul este, de asemenea, extrem de ușor, confortabil, rezistent la praf și la apă conform standardului IP68. Acesta vă poate însoți aproape oriunde - de exemplu, în timpul antrenamentelor. Transpirația sau ploaia nu îl vor afecta!
105 moduri de sport din care puteți alege
Practicați-vă sportul preferat sau încercați ceva nou. Ceasul inteligent vă permite să alegeți din 105 moduri de sport, cum ar fi alergare, ciclism, sărituri sau badminton. Înregistrează datele privind exercițiile fizice în timp real, astfel încât să puteți urmări progresele înregistrate și să creșteți eficiența antrenamentelor dvs. Dispozitivul numără, de asemenea, pașii, caloriile arse și distanțele parcurse.
Aveți grijă de sănătatea dumneavoastră
Ceasul inteligent oferă o serie de funcții care vă ajută să aveți grijă de sănătatea dumneavoastră. Acesta monitorizează somnul și măsoară saturația de oxigen din sânge. De asemenea, vă permite să vă măsurați ritmul cardiac până la 24 de ore pe zi și vă va notifica orice schimbare alarmantă. De asemenea, vă verifică nivelul de stres. De asemenea, are un termometru încorporat, astfel încât vă poate măsura temperatura corpului. Toate acestea vă vor permite să reacționați rapid la simptome alarmante!
Chiar mai multe funcții
Cu Haylou vă puteți face viața și mai ușoară. Ceasul inteligent vă va notifica mesajele și apelurile primite - nu mai pierdeți nimic important! Atunci când stați prea mult timp într-o poziție, vă va reaminti să vă mișcați. De asemenea, oferă exerciții de respirație relaxante și acceptă plățile Alipay. În plus, este suficient să ridicați încheietura mâinii pentru a activa ecranul.
Durată lungă de funcționare
În ciuda faptului că are atât de multe opțiuni, ceasul inteligent funcționează foarte mult timp. Este echipat cu o baterie durabilă care are o capacitate de 230 mAh. Complet încărcat, acesta poate funcționa până la 10 zile în cazul unei utilizări zilnice normale sau până la 28 de zile în cazul unei utilizări de bază. Spuneți adio nevoii de a vă încărca prea des dispozitivele!
În cutie
- Ceas inteligent
- Cablu de încărcare
- Manual de utilizare
| Producător | Haylou |
|---|---|
| Nume | Haylou RS4 Plus |
| Model | LS11 |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | 45.2x37.2x10.4mm |
| Lățimea curelei | 20mm |
| Greutate (cu curea) | 57.6g |
| Afișaj | 1,78″ AMOLED |
| Rezoluție | 368x448 pixeli |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac, senzor de mișcare, senzor SpO2 |
| Capacitatea bateriei | 230 mAh |
| Sisteme de operare acceptate | Android 6.0 și versiunile superioare, iOS 11.0 și versiunile superioare |
| Durata de viață a bateriei | Până la 10 zile (cu utilizare normală, cu monitorizarea ritmului cardiac activată 24 de ore) |
| Rezistent la apă | IP68 |
| Temperatura de funcționare | 0-45°C |
| Aplicație | Haylou Fun |
| Număr de moduri de sport | 105 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Haylou RS4 Plus, 230 mAh, Bluetooth 5.1, Argintiu







