Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Haylou RS5, 300 mAh, Bluetooth, Negru Cod produs: HAY-145796
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 210 h |
| Brand compatibil |
Haylou |
| Caracteristici | Haylou RS5 vă monitorizează sănătatea pe tot parcursul zilei, urmărindu-vă nivelul SpO2, măsurându-vă ritmul cardiac, monitorizându-vă somnul si stresul |
| Compatibilitate |
Haylou RS5 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 2.01 inch |
| Dimensiuni | 50.5 x 38.5 x 10.5 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 51 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Haylou RS5, 300 mAh, Bluetooth, Negru
Ceas inteligent Haylou RS5 (negru)
Modelul Haylou RS5 este un smartwatch elegant, ușor și practic, ideal pentru toți cei care apreciază simplitatea și funcționalitatea ridicată. Este ideal pentru persoanele care își petrec timpul în mod activ, dar și pentru cei care doresc să economisească timp prețios și să gestioneze și să își gestioneze fără probleme activitatea. Acest dispozitiv mic va satisface așteptările oricărui utilizator.
Design modern și construcție durabilă
Ceasul inteligent Haylou RS5 impresionează cu ecranul său HD ultra-subțire de 2'1". Ceasul oferă o experiență vizuală excelentă și o atingere extrem de sensibilă, ceea ce vă permite să navigați confortabil prin media la cea mai înaltă calitate. Raportul dintre corpul utilizatorului și carcasa smartwatch-ului de 75% asigură un confort maxim în timpul purtării acestuia. În plus, fabricat din metal de înaltă calitate de calitate aeronautică, Haylou RS5 nu este doar elegant, ci și extrem de ușor - cântărește doar 51 de grame, iar carcasa sa metalică combină eleganța și durabilitatea, făcându-l accesoriul perfect pentru orice ocazie.
Personalizare și confort
Haylou RS5 oferă mai mult de 150 de fețe de ceas personalizate, inclusiv teme sportive, tehnologice sau de desene animate. Acest lucru vă permite să personalizați aspectul ceasului pentru a se potrivi stilului și dispoziției dvs. În plus, posibilitatea de a personaliza widget-urile smartwatch-ului în funcție de nevoile dvs. vă permite să accesați rapid vremea, calendarul, activitățile zilnice și alte funcții fără a fi nevoie să deschideți o aplicație.
Comunicare și securitate
Capacitatea de a primi apeluri utilizând tehnologia Bluetooth și cipul audio încorporat oferă o calitate a apelurilor comparabilă cu cea Hi-Fi. De asemenea, ceasul are grijă de siguranța dumneavoastră, permițându-vă să efectuați rapid apeluri de urgență și reținând informațiile de contact ale celor mai apropiați membri ai familiei. Această capacitate este extrem de utilă în viața de zi cu zi. În plus, ceasul inteligent este echipat cu un asistent vocal care acceptă funcții precum efectuarea de apeluri, setarea alarmelor, verificarea vremii și a orei, făcând din Haylou RS5 un dispozitiv extrem de funcțional pentru utilizarea de zi cu zi.
Suport pentru activitatea fizică și protecția sănătății
Ceasul inteligent oferă monitorizarea a peste 150 de activități fizice diferite, cum ar fi alergarea, schiatul și drumețiile. Înregistrarea precisă a datelor privind activitățile fizice efectuate permite o mai bună urmărire a progreselor și realizărilor. În plus, Haylou RS5 vă monitorizează sănătatea pe tot parcursul zilei, urmărindu-vă nivelul SpO2, măsurându-vă ritmul cardiac, monitorizându-vă somnul, stresul și perioadele și este chiar capabil să vă citească emoțiile. Este un instrument de încredere pentru a avea grijă de sănătatea și bunăstarea dumneavoastră.
Durată lungă de viață a bateriei
Datorită sistemului său cu consum redus de energie, Haylou RS5 oferă până la 9 zile de funcționare neîntreruptă cu o încărcare completă și 15 zile în modul de economisire a energiei. Acest lucru este perfect pentru cei care apreciază fiabilitatea și performanța excelentă a echipamentului.
Rezistență la apă și caracteristici suplimentare
Certificarea de impermeabilitate IP68 pe care o are ceasul inteligent face ca acesta să fie rezistent la apă, permițându-vă să îl utilizați pe plajă sau la piscină. Funcțiile suplimentare, cum ar fi antrenamentul respirației, gestionarea muzicii, notificările privind mesajele text primite și memento-urile pentru apelurile telefonice viitoare, fac din Haylou RS5 un dispozitiv versatil și practic pentru muncă, precum și pentru utilizarea de zi cu zi.
Inclus în preț
- ceas
- curea din silicon
- curea împletită
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | Haylou |
|---|---|
| Model | RS5 |
| culoare | negru |
| Sisteme de operare | Android 6.0 și peste, iOS 11.0 și peste |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Rata de reîmprospătare a ecranului | 60Hz |
| Dimensiuni | 50,5 x 38,5 x 10,5 mm |
| Greutate | 51 g |
| Ecran | 2.01" AMOLED |
| Rezoluție | 410x502 |
| Rezistent la apă | IP68 |
| Performanța bateriei | Aproximativ 3 zile în modul AOD, 9 zile în modul standard, 20 de zile în modul Life |
| Capacitatea bateriei | 300mAh |
| Material | Silicon (curea), metal (luneta) |
| Aplicație dedicată | Haylou Fun |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Haylou RS5, 300 mAh, Bluetooth, Negru







