Ceas smartwatch HiFuture Aurora, 280 mAh, Autonomie 7 h, Bluetooth 5.2, Maro Cod produs: HIF-151623
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
HiFuture |
| Caracteristici |
280 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel oxigen Alarma |
| Compatibilitate |
HiFuture Aurora |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Maro |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch HiFuture Aurora, 280 mAh, Autonomie 7 h, Bluetooth 5.2, Maro


Ceasul inteligent AURORA este o combinație de eleganță și modernitate, captivând prin designul său elegant și minimalist și display-ul circular impresionant. Designul său combină simplitatea cu eleganța, oferind dispozitivului o senzație unică, premium.

Datorită display-ului AMOLED de 1,43 inci, fiecare detaliu prinde viață în culori vibrante, oferind o calitate a imaginii fără egal. Confortul utilizatorului capătă o nouă dimensiune, iar ecranul oferă o imagine clară și precisă în orice situație.
Descoperiți viitorul tehnologiei inteligente cu Syntra™ AI, care simplifică fiecare interacțiune și optimizează sarcinile zilnice cu o ușurință incredibilă. Ceasul dumneavoastră inteligent AURORA devine mai inteligent ca niciodată, adaptându-se nevoilor dumneavoastră în timp real.
AURORA vă permite să rămâneți conectat fără fir, îmbunătățindu-vă stilul. Cu acces ușor la istoricul apelurilor și un tastier încorporat, puteți efectua și primi rapid apeluri direct de la încheietura mâinii, chiar și atunci când telefonul dumneavoastră este departe. Răspundeți apelurilor importante cu o singură atingere, fără a pierde legătura cu ceea ce contează cu adevărat.
AURORA este partenerul dumneavoastră ideal de antrenament, oferind peste 170 de moduri sportive care vă permit să urmăriți metrici cheie precum ritmul cardiac, caloriile consumate și obiectivele de performanță. Indiferent de sportul ales, acest ceas inteligent vă va ajuta să atingeți noi obiective de fitness, oferind informații valoroase care vă motivează să obțineți rezultate și mai bune.
Conceput pentru a face față tuturor provocărilor legate de apă, acest ceas inteligent excelează în orice situație. Cu etanșare IP68, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la înotul în piscină sau ploaie în timp ce faceți drumeții montane. Durabilitatea sa vă permite să utilizați dispozitivul liber în toate condițiile, indiferent de activitate sau vreme.
Exprimați-vă stilul unic cu un ceas inteligent disponibil într-o gamă largă de culori pentru a reflecta starea dumneavoastră de spirit. Fie că preferați maro clasic, verde închis îndrăzneț, albastru elegant sau gri deschis versatil, veți găsi opțiunea perfectă pentru fiecare ocazie.
Date tehnice | |
| Tip | Ceas inteligent |
| Memorie | 256 MB |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Ecran | Ecran tactil |
| Dimensiune și tip display | 1.43" AMOLED 466x466 |
| Funcții | Apeluri telefonice Bluetooth - microfon și difuzor încorporate Control la distanță pentru muzică/cameră Monitorizarea ritmului cardiac/saturației de oxigen/somn/ciclului menstrual, înregistrarea perioadei de sarcină Monitorizare în timp real a ritmului cardiac 24/7 cu senzor de lumină verde Pedometru, măsurarea distanței și a caloriilor consumate Mod sportiv (peste 100 de sporturi) Notificări push de la aplicații precum WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, LinkedIn, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk Ceas de alarmă/Găsește-mi telefonul/Întâlniri, memento-uri pentru apă și medicamente (setate în aplicația telefonului) Altele: silențios, resetare, oprire, ajustare a luminozității |
| Limbi disponibile | Poloneză, Engleză, Germană, Franceză, Spaniolă, Italiană, Portugheză, Arabă, Rusă, Olandeză, Turcă, Bengali, Indoneziană, Thailandeză, Cehă, Ebraică, Maghiară, Română, Vietnameză, Greacă, Chineză tradițională, Ucraineană, Persană, Bulgară, Slovenă, Hindi, Slovacă, Croată |
| Conector | Clip de încărcare |
| Senzor de ritm cardiac | VC30F |
| Senzor de gravitate | 7A20H |
| Sincronizare date | Date sportive și de sănătate |
| Rezistent la praf și apă | Da, IP68 |
| Baterie | 280mAh, 3.8V |
| Durata de viață a bateriei | Până la 7 zile de utilizare standard |
| Compatibilitate | iOS 10.0 sau mai recent \ Android 10.0 sau mai recent |
| Culoare | Maro |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch HiFuture Aurora, 280 mAh, Autonomie 7 h, Bluetooth 5.2, Maro







