Ceas smartwatch HiFuture FutureFit AIX, 350 mAh, Autonomie 10 zile, Bluetooth 5.3, Negru Cod produs: HIF-151632
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
HiFuture |
| Caracteristici |
350 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel oxigen Alarma |
| Compatibilitate |
HiFuture FutureFit AIX |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Dimensiuni | 46 x 46 x 11.2 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Otel inoxidabil |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
DESCRIERE
Ceas smartwatch HiFuture FutureFit AIX, 350 mAh, Autonomie 10 zile, Bluetooth 5.3, Negru

Ceasul inteligent AIX, elegant și durabil, are o construcție din oțel inoxidabil, combinând eleganța cu durabilitatea, asigurând un aspect atemporal pentru utilizarea zilnică. Rezistent la zgârieturi și daune, ceasul inteligent își menține aspectul stilat chiar și în condiții dure.
Fabricat din Gorilla Glass, ceasul inteligent AIX oferă o duritate de trei ori mai mare, oferind o protecție robustă împotriva zgârieturilor și uzurii zilnice, menținând în același timp dispozitivul aspectuos. Combinația dintre acest sticlă durabilă și un cadru elegant face ca AIX să fie nu doar funcțional, ci și estetic plăcut.
Rămâi conectat, vorbește liber cu funcția de apelare wireless a ceasului inteligent AIX. Fă apeluri ușor, rămâi conectat fără efort – experimentează viitorul comunicațiilor cu conectivitate wireless avansată pentru conexiuni mai rapide, mai puternice și îmbunătățite.
Ceasul inteligent AIX este proiectat să reziste la imersie în apă până la 10 metri adâncime. Cu o clasă de rezistență la apă de 1ATM, poți să te bucuri de distracția în apă fără griji. Bucură-te de fiecare moment știind că ceasul tău inteligent este pregătit pentru orice provocare acvatică.
Descoperă-ți potențialul athletic și practică orice sport preferat cu peste 100 de moduri sportive diferite pe ceasul nostru elegant AIX. De la alergare și ciclism la yoga și nu numai, urmărește-ți și optimizează-ți antrenamentele cu precizie.Ceasul inteligent AIX folosește inteligența artificială pentru a detecta și identifica automat diferite moduri sportive, oferind urmărire fitness precisă și eficientă. AIX oferă analize detaliate și rapoarte despre performanța sportivă, permițând utilizatorilor să monitorizeze progresul și să-și optimizeze antrenamentul.
Date tehnice | |
| Tip | Ceas inteligent |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Ecran | Ecran tactil |
| Dimensiune și tip display | 1.43" AMOLED capacitiv touchscreen |
| Rezoluția ecranului | 466x466 |
| Material brățară | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | aliaj de zinc + PC + lentilă dual-color pentru ritmul cardiac |
| Timp de funcționare | până la 10 zile |
| Baterie | 350mAh, 4.35V |
| Memorie | SRAM 481KB + PSRAM 4MB; Flash 128Mb |
| Funcții | Apeluri telefonice Bluetooth - microfon și difuzor integrate Control muzică/cameră de la distanță Monitorizarea ritmului cardiac/saturației/somnului/ciclului menstrual Monitorizarea ritmului cardiac în timp real 24/7 cu senzor de lumină verde Pedometrul, distanța și arderea caloriilor Mod sport (peste 100 de sporturi) Notificări push din aplicații precum WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, LinkedIn, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk Alarmă/Găsește-mi telefonul/rapoarte de întâlnire și medicamente (setate în aplicația de telefon) Alte: mut, resetare, oprire, ajustare luminozitate |
| Conector | Încărcare magnetică |
| Senzor de gravitate | STK8321 |
| Sincronizare date | Date sportive și date de detecție a sănătății |
| Rezistent la praf și apă | Da, IP68 |
| Limbi disponibile | Poloneză, engleză, arabă, rusă, spaniolă, greacă, germană, cehă, chineză tradițională, turcă, italiană, română, vietnameză, thailandeză, portugheză și persană, indoneziană, arabă greacă, franceză; altele sunt opționale sau personalizate. |
| Dimensiunea produsului | 46x46x11.2 mm |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iOS9.0 sau mai recent \ Android 4.4 sau mai recent |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch HiFuture FutureFit AIX, 350 mAh, Autonomie 10 zile, Bluetooth 5.3, Negru







