Ceas smartwatch HiFuture FutureFit AIX Lite, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.3, Negru Cod produs: HIF-151637
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
HiFuture |
| Caracteristici |
350 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel oxigen Alarma |
| Compatibilitate |
HiFuture FutureFit AIX Lite |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.47 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch HiFuture FutureFit AIX Lite, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.3, Negru
AIX LITE dispune de un display AMOLED de 1,43 inci care impresionează prin detaliile sale incredibile și claritatea excepțională. Ecranul oferă un răspuns tactil fluid și receptiv, făcându-l extrem de confortabil de utilizat. Cu o strălucire excepțională și o vizibilitate excelentă, vei vedea întotdeauna totul clar, fie că ești în lumina directă a soarelui sau în întuneric. Display-ul AMOLED se ajustează automat la împrejurimile tale, oferind o experiență de vizionare optimă în fiecare situație.Datorită procesorului său dual-core, AIX LITE oferă performanțe excepționale și fiabilitate de lungă durată. Acest cip puternic asigură că toate aplicațiile și funcțiile rulează fără probleme, reducând în același timp consumul de energie. Rezultatul este o performanță mai rapidă, o experiență de utilizare mai confortabilă și o durată de viață extinsă a bateriei, astfel încât să te poți bucura de ziua ta la maximum.

Descoperă viitorul tehnologiei inteligente cu Syntra™ AI, care simplifică fiecare interacțiune și optimizează sarcinile cotidiene cu o ușurință incredibilă. Ceasul tău inteligent AIX LITE devine mai inteligent ca niciodată, adaptându-se nevoilor tale în timp real.
Corning Gorilla Glass este acum de trei ori mai dur, făcând ecranul ceasului tău inteligent excepțional de rezistent la zgârieturi și daune. Este durabilitate pe care te poți baza în fiecare zi.
AIX LITE este un ceas inteligent robust și fiabil care poate face față chiar și celor mai dure condiții. Cu o rezistență la apă de 1 ATM, nu trebuie să îți faci griji în legătură cu ploaia sau stropii – ceasul tău va rămâne complet funcțional.
Date tehnice | |
| Tip | Ceas inteligent |
| Procesor | 128 MHz + DSP, 192 MHz |
| Bluetooth | BT5.3 |
| Ecran | Ecran tactil |
| Dimensiune și tip display | 1,43" AMOLED 466x466 |
| Funcții | Apeluri telefonice Bluetooth - microfon și difuzor încorporate Control muzică/cameră de la distanță Monitorizarea ritmului cardiac/saturației de oxigen/somn/ciclului menstrual, înregistrarea perioadei de sarcină Monitorizare a ritmului cardiac în timp real 24/7 cu senzor de lumină verde Pedometrul, măsurarea distanței și a caloriilor arse Mod sport (peste 100 de sporturi) Notificări push din aplicații precum WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, LinkedIn, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk Ceas de alarmă/Găsește-mi telefonul/Întâlniri, memento-uri pentru apă și medicamente (setate în aplicația telefonului) Alte: silențios, resetare, oprire, ajustare a luminozității |
| Limbi disponibile | Poloneză, Engleză, Arabă, Spaniolă, Greacă, Ebraică, Vietnameză, Cehă, Chineză tradițională, Turcă, Italiană, Germană, Franceză, Portugheză, Maghiară, Slovacă, Persană, Indoneziană, Ucraineană, Bulgară, Slovenă, Hindi |
| Conector | Clip de încărcare |
| Senzor de ritm cardiac | VC30F-S |
| Senzor de gravitate | 7A20H |
| Sincronizare date | Date sportive și de sănătate |
| Rezistent la praf și apă | Da, IP68, 1ATM |
| Baterie | 350mAh, 3.8V |
| Durata de viață a bateriei | Până la 7 zile de utilizare standard |
| Compatibilitate | iOS9.0 sau mai recent \ Android 5.0 sau mai recent |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch HiFuture FutureFit AIX Lite, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.3, Negru







