Ceas smartwatch HiFuture Zone 2, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Gri Cod produs: HIF-151649
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
HiFuture |
| Caracteristici |
350 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel oxigen Alarma |
| Compatibilitate |
HiFuture Zone 2 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Gri |
| Dimensiune display | 1.96 inch |
| Dimensiuni | 49.6 x 39.2 x 10.8mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch HiFuture Zone 2, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Gri

Pregătește-te să fii captivant de strălucirea ecranului nostru IPS de 1,96 inci, imersat într-o lume de claritate și culoare vibrantă. Vizualizează cu ușurință notificările, mesajele și aplicațiile dintr-o privire.
Fără griji că rămâi fără baterie în momentele cruciale. HiFuture Zone2 este proiectat să facă față stilului tău de viață rapid, oferind până la 7 zile de autonomie cu o singură încărcare.
Cu un rating de impermeabilitate IP68, ceasul nostru inteligent Zone2 poate face față tuturor aventurilor tale acvatice, de la înot la scufundări, asigurând funcționalitate neafectată la adâncimi mari.
Bunăstarea ta este prioritatea noastră, motiv pentru care Zone2 este echipat cu un senzor avansat de ritm cardiac pentru a urmări fără efort sănătatea inimii tale în timpul antrenamentelor, activităților zilnice și chiar și în timpul odihnei.
Stimulează-ți motivația cu funcția de urmărire a caloriilor Zone2. Monitorizează arderea caloriilor pe parcursul zilei și transformă fiecare activitate într-o oportunitate de a te apropia de performanța maximă.
Urmărește-ți progresul zilnic cu numărătoarea pașilor și rămâi motivat pe măsură ce te apropie de obiectivele tale de sănătate în fiecare zi.
HiFuture Zone2 este antrenorul tău de fitness suprem, oferind o gamă impresionantă de peste 100 de moduri sportive pentru a urmări și analiza performanța ta în timpul diferitelor activități, cum ar fi alergarea, ciclismul, yoga și altele.
Zone2 îți permite să îți exprimi individualitatea cu colecția noastră exclusivă de peste 100 de fețe de ceas. Potrivește-ți ceasul inteligent cu starea ta de spirit, ținuta sau activitatea-posibilitățile sunt nelimitate
Date tehnice | |
| Tip | Ceas inteligent |
| Procesor | Realtek 8763EWE |
| Ecran | Ecran tactil |
| Dimensiune și tip de afișaj | Ecran tactil capacitiv de 1.96" |
| Rezoluția ecranului | 240x286 pixeli |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Material carcasă | Aliaj de zinc + PC + lentilă de ritm cardiac bicolor |
| Timp de funcționare | până la 10 zile |
| Baterie | 350mAh, 4.35V |
| Memorie | SRAM 481KB + PSRAM 4MB; Flash 128Mb |
| Funcții | Apeluri telefonice Bluetooth - microfon și difuzor încorporate Control muzică/cameră la distanță Monitorizarea ritmului cardiac/saturației de oxigen/somn/ciclului menstrual, înregistrarea perioadei de sarcină Monitorizare în timp real a ritmului cardiac 24/7 cu senzor cu lumină verde Senzor de oxigen din sânge încorporat, pedometru, distanță și ardere de calorii Mod sport (peste 100 de sporturi) Notificări push de la aplicații precum WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, LinkedIn, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk Alarmă/Găsește-mi telefonul/rapoarte de întâlnire și medicamente (setate în aplicația telefonului) Alte: silențios, resetare, oprire, ajustare a luminozității |
| Conector | Mâner de încărcare |
| Sincronizare date | Date sportive și de sănătate |
| Limbile disponibile | Poloneză, engleză, arabă, cehă, franceză, germană, indoneziană, spaniolă, italiană, japoneză, coreeană, portugheză, rusă, chineză simplificată, chineză tradițională și altele sunt opționale |
| Material carcasă | Plastic |
| Material brățară | Silicon |
| Dimensiuni produs | 49.6 x 39.2 x 10.8mm |
| Rezistent la praf și apă | Da, IP68 |
| Baterie | 300mAh, 4.4V |
| Durata de viață a bateriei | Până la 7 zile de utilizare zilnică |
| Compatibilitate | iOS9.0 sau mai recent \ Android 4.4 sau mai recent |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch HiFuture Zone 2, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Gri






