Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Joyroom JR-FC2, 220 mAh, IP68, Bluetooth 5.3, Gold Cod produs: JOY-145864
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 168 h |
| Brand compatibil |
Joyroom |
| Caracteristici |
IP68 220 mAh |
| Compatibilitate |
Joyroom JR-FC2 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culoare curea | Gold |
| Dimensiune display | 1.32 inch |
| Dimensiuni | 47 x 12.15 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 0 g |
| Material curea | Piele |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Joyroom JR-FC2, 220 mAh, IP68, Bluetooth 5.3, Gold
Ceas inteligent Joyroom JR-FC2 (negru)
Joyroom JR-FC2 poate deveni asistentul dvs. personal. Ceasul inteligent oferă mai mult de 107 moduri de sport, permițându-vă să aveți grijă de condiția dvs. fizică. De asemenea, monitorizează ritmul cardiac, tensiunea arterială și saturația, precum și nivelul de stres. Este rezistent la apă IP68 și poate fi scufundat în siguranță la o adâncime de 1 metru timp de aproximativ 30 de minute. Vă permite să răspundeți la apelurile primite, să citiți notificările sau să lansați un asistent vocal. Accesul la setări și funcții este oferit de un ecran Retina ușor de citit, iar o gamă de modele de cadrane disponibile vă va permite să personalizați aspectul ceasului inteligent în funcție de nevoile dvs.
Afișaj mare, ușor de citit
Ceasul inteligent este echipat cu un ecran Retina de 1,32", care oferă acces convenabil la notificări și setări. În plus, îi puteți personaliza aspectul alegând dintre cele peste 100 de modele de cadrane. Personalizarea setărilor dvs. va fi facilitată de cadran.
Mai mult de 107 moduri de sport
Joyroom JR-FC2 vă va permite să vă ocupați de condiția fizică. Ceasul inteligent oferă mai mult de 107 moduri de sport, inclusiv alergare, ciclism, cățărare, înot și multe altele. De asemenea, ceasul inteligent înregistrează parametri precum tensiunea arterială, saturația sângelui, ritmul cardiac și nivelul de stres. Acest lucru vă permite să răspundeți rapid la simptome alarmante.
Răspundeți la apeluri în mod convenabil
Împerechează-ți smartphone-ul cu ceasul prin Bluetooth și răspunde convenabil la apeluri. Ceasul inteligent Joyroom JR-FC2 vă permite să răspundeți și să respingeți apelurile primite. Dispozitivul vă permite, de asemenea, să efectuați apeluri telefonice HD.
Acces rapid la aplicații și setări
Acum aveți acces la cele mai importante funcții la îndemână. Ceasul inteligent Joyroom JR-FC2 vă permite să folosiți asistentul vocal, să verificați prognoza meteo, să citiți știrile și noile notificări. De asemenea, oferă acces la un calendar menstrual, un buton de declanșare și face fotografii de la distanță sau îți găsește smartphone-ul sau smartwatch-ul atunci când ai uitat unde l-ai pus.
Inclus
- smartwatch
- cablu de încărcare
- curea de rezervă
- manual de utilizare
Specificații:
| Producător | Joyroom |
|---|---|
| Model | JR-FC2 |
| Culoare | negru |
| Versiunea Bluetooth | BLE5.3+BT3.0 |
| Capacitatea bateriei | 220 mAh |
| Tensiune de încărcare | 5V/500mA |
| Memorie | 128 Mb |
| Rezistent la apă | IP68 |
| Diagonala ecranului | 1.32" |
| Rezoluție | 360x360 |
| Dimensiuni | 47 x 12,15 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Joyroom JR-FC2, 220 mAh, IP68, Bluetooth 5.3, Gold







