Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro, 628 mAh, Bluetooth 5.2, Gri Cod produs: MOB-145786
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 90 h |
| Brand compatibil |
Mobvoi |
| Caracteristici | Accelerometru, senzor giroscopic, senzor de ritm cardiac HD PPG, senzor SpO2, senzor de temperatură a pielii, senzor extracorporal cu latență scăzută, barometru, busolă |
| Compatibilitate |
Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Gri |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Dimensiuni | 50.15 × 48 × 11.95 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 44.7 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro, 628 mAh, Bluetooth 5.2, Gri
Ceas inteligent Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro (gri)
Ceasul inteligent TicWatch Pro 5 Enduro este conceput pentru a rezista în condiții dificile de exterior, în timp ce emană rafinament în viața de zi cu zi, făcându-l companionul suprem pentru aventuri sălbatice și stil urban. De la durabilitatea de neegalat la designul high-end, TicWatch Pro 5 Enduro redefinește ceea ce poate fi un smartwatch!
Design grijuliu
Ceasul are un ecran durabil și rezistent la zgârieturi, cu sticlă de safir de înaltă calitate pentru o vizibilitate clară în orice condiții, de la străzile aglomerate ale orașului până la trasee montane dificile. Ceasul este mai mare pentru o navigare ușoară, ergonomic, cu o formă convexă pentru confort. Bucurați-vă de o experiență fără întreruperi atunci când interacționați cu dispozitivul, oferind un control fluid cu răspuns tactil haptic la vârful degetelor. În plus, este proiectat pentru durabilitate în medii dificile.
Utilizare confortabilă
Un buton lateral personalizabil vă permite să adaptați dispozitivul la nevoile dvs. Fie că preferați accesul rapid la aplicațiile utilizate recent, fie că aveți aplicații favorite de care nu vă puteți lipsi, această caracteristică oferă confort și comoditate. Experimentați productivitatea și antrenamentele neîntrerupte datorită longevității remarcabile a TicWatch Pro 5 Enduro. Acesta rezistă mai mult de 90 de ore în modul inteligent și până la 45 de zile în modul de bază, adaptându-se perfect la nevoile dvs.
Un unicat
Experimentați întruchiparea versatilității cu afișajul nostru atemporal cu consum ultra redus de energie. Comutați fără probleme între modul inteligent și modul esențial pentru a vă agita prin oraș sau în aventurile în aer liber. Indiferent dacă ajustați intensitatea antrenamentului cu evidențierea ritmului cardiac sau rămâneți pe traseu în Modul esențial, afișajul oferă funcționalitate ușoară și liniște, toate la îndemâna dumneavoastră.
Performanță și receptivitate superioare
Propulsat de platforma Snapdragon® W5+ Gen 1 Wearable Platform, TicWatch Pro 5 Enduro oferă performanță, capacitate de reacție și eficiență energetică de neegalat. Utilizând un SoC de ultimă generație de 4nm și un coprocesor de 22nm, ceasul oferă conectivitate fără întreruperi și capabilități avansate de urmărire a sănătății și a fitness-ului.
Urmăriți-vă antrenamentele
Ceasul oferă o integrare perfectă cu aplicațiile de fitness (de exemplu, Strava, adidasRunning, Nike Run Club etc.), permițând utilizatorilor să vizualizeze datele antrenamentelor direct pe ecran. Aceste aplicații afișează date live precum ritmul cardiac, ritmul, distanța și viteza în timpul unui antrenament. Acest afișaj cu tehnologie inovatoare completează acest lucru cu o gamă mai largă de date de fitness, inclusiv calorii, citiri ale busolei și altitudine. Mai mult, TicWatch Pro 5 Enduro oferă o caracteristică unică: capacitatea de a monitoriza ritmul cardiac cu schimbarea culorilor luminii de fundal. Cu o singură privire, puteți să vă evaluați zona de antrenament și să vă ajustați ritmul fără să pierdeți o secundă.
Gestionarea raționalizată a sănătății
Urmăriți și organizați-vă fără probleme obiectivele zilnice și săptămânale, tiparele de somn, antrenamentele de intensitate ridicată, ritmul cardiac, nivelul de oxigen din sânge, nivelul de stres și aportul caloric, toate la îndemână. Cu o singură atingere, puteți accesa informații complete pentru a vă ajuta să vă ocupați de sănătatea și condiția fizică. TicWatch Pro 5 Enduro vă monitorizează ritmul cardiac 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână, cu rapoarte zilnice și săptămânale. În plus, acesta poate monitoriza și nivelul de oxigen din sânge. Totuși, asta nu este tot! TicWatch Pro 5 Enduro calculează VO2 Max³ și prezintă citirile împreună cu grafice de tendințe săptămânale și lunare (în aplicația Mobvoi Health), permițându-vă să vă monitorizați călătoria către un stil de viață mai sănătos.
Somn liniștit
Prin activarea detectării automate a somnului și eliminarea comutării manuale, TicWatch Pro 5 Enduro înregistrează fără efort fiecare sesiune de somn, de la sieste până la odihnă pe tot parcursul nopții. Mai mult, "detectarea sforăitului" nou introdusă în aplicația Mobvoi Health vă permite să luați decizii de sănătate în cunoștință de cauză. Fie că este vorba de ajustarea poziției de dormit sau de solicitarea unui sfat medical, această funcție oferă informații valoroase pentru a vă ajuta să obțineți un somn mai odihnitor și întineritor.
Puterea aplicațiilor Google direct pe încheietura dvs.
Wear OS by Google vă permite să rămâneți la curent rămânând în prezent. Verificați notificările importante, urmăriți-vă starea de spirit și accesați aplicațiile preferate de la încheietura mâinii. Obțineți direcții cu Google Maps, plătiți pentru articole cu Google Wallet, păstrați legătura cu prietenii, ascultați melodia preferată pe YouTube Music și găsiți multe alte aplicații pe Google Play!
Combinați și potriviți pentru a spori distracția
Alegeți dintr-o varietate de fețe de ceas dinamice și personalizați-le cu scurtături către aplicații precum AllTrails, Spotify și Google Calendar. Cu peste 7.000 de modele de fețe de ceas disponibile în aplicația TimeShow și chiar mai multe disponibile pe Google Play, puteți rămâne la curent și vă puteți personaliza stilul în fiecare zi cu doar o privire.
| Producător | Mobvoi |
|---|---|
| Model | TicWatch Pro 5 Enduro |
| Dimensiuni | 50.15 × 48 × 11.95 mm |
| Greutate | 44,7 g |
| Culoare | Gri |
| Materiale | Oțel inoxidabil, aluminiu seria 7000 și nailon de înaltă rezistență cu fibră de sticlă |
| Ecran | Cristal de safir |
| Curea ceas | Cauciuc fluoro (înlocuibil), 24 mm |
| Sistem de operare | Wear OS de la Google (Wear OS 3.5) |
| Cip | Snapdragon® W5+ Gen 1 |
| Memorie | RAM: 2GB / ROM: 32GB |
| Ecran | 1.43" 466*466 326ppi; OLED color + ecran cu consum ultra scăzut de energie |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2, Wi-Fi: 2.4GHz |
| GNSS | GPS+Beidou+Glonass+Galileo+QZSS |
| Plăți NFC | Da |
| Difuzor | Tak |
| Microfon | Tak |
| PPG | Tak |
| Barometru | Tak |
| Compas | Tak |
| Senzori | Accelerometru, senzor giroscopic, senzor de ritm cardiac HD PPG, senzor SpO2, senzor de temperatură a pielii, senzor extracorporal cu latență scăzută, barometru, busolă |
| Capacitatea bateriei | 628 mAh |
| Compatibilitate | Mobvoi Health funcționează pe telefoanele care rulează Android 8.0 (cu excepția versiunii Go și a telefoanelor fără Google Play Store) sau ulterior. |
| Aplicație | Mobvoi Sănătate |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro, 628 mAh, Bluetooth 5.2, Gri








