Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Noise Halo Plus, Bluetooth 5.3, AMOLED, Ecran 1.46 inch, 300 mAh, IP68, Negru Cod produs: NOI-141278
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 168 h |
| Brand compatibil |
Noise |
| Caracteristici |
AMOLED Bluetooth 5.3 IP68 |
| Compatibilitate |
Noise Halo Plus |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.46 inch |
| Dimensiuni | 0 cm |
| Display | Digital |
| Greutate | 0 g |
| Material curea | Metal |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Noise Halo Plus, Bluetooth 5.3, AMOLED, Ecran 1.46 inch, 300 mAh, IP68, Negru
Ceas inteligent Noise Halo Plus (negru)
Noise Halo Plus este un smartwatch elegant, cu un ecran AMOLED de 1,46 inchi care oferă o vizibilitate clară chiar și în lumina puternică a soarelui. Construcția sa metalică solidă combină durabilitatea cu stilul luxos. Cu Bluetooth Calling cu Tru Sync™ și Bluetooth 5.3, puteți efectua apeluri telefonice confortabil, iar bateria puternică garantează până la 7 zile de autonomie. Ceasul inteligent oferă, de asemenea, aproximativ 100 de moduri de sport și funcții avansate de monitorizare a sănătății, astfel încât să puteți duce un stil de viață activ și să aveți grijă în mod corespunzător de forma dvs. fizică.
Afișaj AMOLED clar ca cristalul
Ecranul AMOLED mare de 1,46 inch, cu o rezoluție de 466 x 466 px, oferă o imagine clară, în culori. De asemenea, acceptă afișajul Always-On Display, astfel încât vă puteți bucura de acces constant și convenabil la cele mai importante informații. În plus, cu o luminozitate de 550 nits, ecranul este lizibil chiar și în lumina puternică a soarelui. De asemenea, aveți opțiunea de a personaliza aspectul ecranului după bunul dvs. plac - alegeți din peste 100 de cadrane disponibile și exprimați-vă!
Vorbiți cu Tru Sync™ și Bluetooth 5.3
Datorită apelării BT cu tehnologia Tru Sync™, puteți efectua apeluri direct din smartwatch. În plus, Bluetooth 5.3 asigură o transmisie stabilă, o rază de acțiune mai mare și un consum redus de energie. Gestionați liber apelurile fără a fi nevoit să vă întindeți mâna după telefon!
Monitorizați-vă sănătatea cu Noise Health Suite™
Noise Halo Plus va avea grijă de sănătatea dvs. cu funcții avansate de monitorizare. Monitorizați ritmul cardiac, nivelul SpO₂, stresul, calitatea somnului și ciclul menstrual cu ajutorul smartwatch-ului! În plus, funcția de exerciții de respirație vă va ajuta să vă relaxați, în timp ce pedometrul și contorul de calorii vă vor permite să vă urmăriți activitatea zilnică.
Partenerul dvs. de antrenament
Cu aproximativ 100 de moduri sportive, smartwatch-ul Noise Halo Plus va înregistra cu exactitate antrenamentele tale. Fie că alergați, pedalați sau vă antrenați cu greutăți, ceasul vă analizează performanța și progresul. Ca un bonus suplimentar, acesta este rezistent la apă IP68, făcându-l neînfricat de transpirație sau praf.
Până la 7 zile de funcționare
Cu o baterie de 300 mAh, Noise Halo Plus oferă până la 7 zile de funcționare cu utilizare obișnuită și până la 30 de zile în modul standby. Bucurați-vă de funcțiile sale fără a fi nevoie de încărcare frecventă! Este nevoie doar de aproximativ 2 ore pentru a încărca ceasul - nu trebuie să așteptați prea mult.
Chiar mai multe comodități
Ceasul inteligent Noise Halo Plus oferă o mulțime de funcții pentru a-ți face viața mai ușoară, inclusiv alarmă, cronometru, cronometru, memento-uri, calculator, informații despre vreme și răspunsuri rapide, printre altele. De asemenea, vă permite să vă localizați telefonul și să operați de la distanță playerul său muzical. Există, de asemenea, un mod Nu deranjați pentru a vă menține calmul atunci când aveți nevoie de el.
Inclus în preț
- Ceas inteligent
- Cablu de încărcare
- Manual de utilizare
| Producător | Zgomot |
|---|---|
| Model | Halo Plus |
| Culoare | Negru |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala ecranului | 1,46" |
| Rezoluție | 466 x 466 |
| Luminozitate | 550 nits |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Timp tipic de utilizare | Până la 7 zile |
| Timp de așteptare | Până la 30 de zile |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 h |
| Material plic | Metal |
| Material curea | Metal |
| Lățime curea | 22 mml |
| Rezistență la apă | IP68 |
| Cerințe de sistem | iOS 11.0 (și ulterior), Android 9.0 (și ulterior) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Noise Halo Plus, Bluetooth 5.3, AMOLED, Ecran 1.46 inch, 300 mAh, IP68, Negru







