Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Noise Pulse 2 Max, Bluetooth 5.3, LCD, Ecran 1.85 inch, 300 mAh, IP68, Negru Cod produs: NOI-141283
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
Noise |
| Caracteristici |
LCD Bluetooth 5.3 IP68 |
| Compatibilitate |
Noise Pulse 2 Max |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.85 inch |
| Dimensiuni | 45 x 37 x 11,5 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 42 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Patrat |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Noise Pulse 2 Max, Bluetooth 5.3, LCD, Ecran 1.85 inch, 300 mAh, IP68, Negru
Ceas inteligent Noise Pulse 2 Max (negru)
Noise Pulse 2 Max este un smartwatch conceput pentru persoanele care doresc să fie la curent cu noutățile și să aibă grijă de sănătatea lor. Ecranul mare de 1,85 inchi oferă o vizualizare clară chiar și în lumina puternică a soarelui, iar tehnologia Tru Sync™ cu Bluetooth 5.3 asigură conectarea instantanee la telefon. De asemenea, ceasul vă permite să vă monitorizați sănătatea, oferă 100 de moduri sportive și se remarcă printr-o autonomie a bateriei de până la 10 zile.
Un afișaj care atrage privirea
Ecranul mare TFT LCD de 1,85 inch cu o rezoluție de 240 x 284 px și o luminozitate de 550 nits face ca toate informațiile să fie clare și ușor de citit. Astfel, puteți verifica confortabil notificările, schimba setările și utiliza funcțiile disponibile!
Sănătate sub control total
Noise Health Suite™ oferă instrumente complete de monitorizare a sănătății. Funcții precum măsurarea ritmului cardiac, monitorizarea nivelului SpO₂ și analiza nivelului de stres și a calității somnului vă permit să aveți mai multă grijă de bunăstarea dumneavoastră. De asemenea, este disponibilă o opțiune de urmărire a ciclului menstrual.
Gata pentru orice antrenament
Cu până la 100 de moduri sportive disponibile, Noise Pulse 2 Max devine partenerul dvs. de antrenament de încredere. Urmăriți-vă pașii, caloriile arse, distanța parcursă și istoricul activității! Indiferent dacă vă antrenați la sală, alergați în aer liber sau faceți yoga, ceasul inteligent oferă date exacte pentru a vă ajuta să vă monitorizați progresul și să obțineți rezultate din ce în ce mai bune.
Baterie puternică
Cu Noise Pulse 2 Max, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la încărcarea constantă. Cu o utilizare normală, smartwatch-ul oferă până la 10 zile de utilizare datorită bateriei puternice de 300 mAh. În modul standby, dispozitivul va rezista până la 30 de zile! În plus, nu aveți nevoie de mult timp pentru a-l încărca - aproximativ 2 ore sunt suficiente.
Conexiune stabilă și rapidă
Bluetooth 5.3 cu tehnologia Tru Sync™ asigură împerechere instantanee, conexiune stabilă și economie de energie. În plus, o rază de acțiune de până la 10 metri înseamnă că puteți rămâne conectat chiar dacă nu aveți telefonul la îndemână.
Personalizare la cel mai înalt nivel
Alegeți din peste 150 de fețe de ceas disponibile în cloud și personalizați aspectul ceasului dvs. inteligent pentru a se potrivi stilului și dispoziției dvs. Noise Pulse 2 Max vă permite să vă exprimați într-un mod nou în fiecare zi!
Multe caracteristici utile
Noise Pulse 2 Max oferă multe caracteristici utile pentru a vă ușura viața de zi cu zi. Datorită apelării BT, veți afla instantaneu despre apelurile primite, iar alarma, cronometrul și cronometrul vă vor ajuta să țineți evidența timpului. cu smartwatch-ul puteți localiza și un telefon pierdut. În plus, funcția Smart DND vă va permite să vă odihniți de notificări atunci când aveți nevoie de o pauză.
Confortabil și potrivire perfectă
Designul ușor de 41,7 g și cureaua reglabilă din silicon (14-21,5 cm) fac ca Noise Pulse 2 Max să fie extrem de confortabil de purtat. Puteți să o reglați cu ușurință pentru a se potrivi încheieturii dvs.! Este combinația perfectă de stil și confort care va funcționa în orice situație.
Inclus în preț
- Ceas inteligent
- Cablu de încărcare
- Manual de utilizare
| Producător | Zgomot |
|---|---|
| Model | Pulse 2 Max |
| Culoare | Negru |
| Bluetooth | 5.3 |
| Afișaj | LCD |
| Diagonala ecranului | 4,69 cm (1,85") |
| Rezoluție | 240 x 284 |
| Luminozitate | 550 nits |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Timp tipic de utilizare | Până la 10 zile |
| Timp de așteptare | Până la 30 de zile |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 h |
| Material plic | Policarbonat |
| Dimensiuni | 45 x 37 x 11,5 mm |
| Greutate | 41,7 g |
| Material curea | silicon |
| Lățime curea | 22 mm |
| Lungime curea | 14-21,5 cm |
| Rezistent la apă | IP68 |
| Cerințe de sistem | iOS 11 (și ulterior), Android 9 (și ulterior) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Noise Pulse 2 Max, Bluetooth 5.3, LCD, Ecran 1.85 inch, 300 mAh, IP68, Negru







