Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch QCY Elite, 210 mAh, Bluetooth, Rose Gold Cod produs: QCY-145836
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
QCY |
| Caracteristici | Ceasul inteligent acceptă mai mult de 100 de moduri sportive, iar detectarea automată a celor mai populare 5 activități, cum ar fi mersul pe jos sau alergatul, facilitează înregistrarea antrenamentelor. |
| Compatibilitate |
QCY Elite |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Roz |
| Dimensiune display | 1.2 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 38 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch QCY Elite, 210 mAh, Bluetooth, Rose Gold
Ceas inteligent QCY Elite Gold (auriu)
Ceasul inteligent QCY Elite oferă un afișaj AMOLED HD clar, o carcasă solidă din aliaj de zinc și o coroană din oțel pentru un aspect elegant și durabilitate. Cu monitorizarea somnului timp de 24 de ore, urmărirea ciclului menstrual și o măsurare completă a sănătății, inclusiv ritmul cardiac, SpO2, stresul și emoțiile, ceasul sprijină îngrijirea zilnică a sănătății dvs. Mai mult de 100 de moduri sportive vor fi, de asemenea, la dispoziția dumneavoastră. Tehnologia Bluetooth vă permite să primiți apeluri și să redați muzică, iar bateria puternică asigură până la 7 zile de funcționare. Rezistența la apă IPX8 sporește funcționalitatea dispozitivului.
Afișaj AMOLED ușor de citit
Ecranul AMOLED de 1,19 inchi cu rezoluție de 390 x 390 pixeli oferă imagini clare și culori clare. Funcția Always-On Display oferă o vizualizare rapidă a orei și a notificărilor fără a fi nevoie să treziți ecranul. Patru niveluri de luminozitate vă permit să ajustați imaginea în funcție de condițiile de iluminare, iar sticla 2.5D protejează ecranul de zgârieturi, îmbunătățind în același timp aspectul vizual al dispozitivului.
Mai multe cadrane din care să alegeți
Personalizați aspectul ceasului dvs. inteligent. Alegeți din 6 cadrane exclusive, concepute special pentru QCY Elite, sau utilizați aplicația QCY pentru a găsi peste 100 de modele suplimentare, care acoperă o varietate de teme, de la clasic la sportiv și modern. De asemenea, puteți utiliza propria dvs. fotografie.
Monitorizarea sănătății
QCY Elite vă permite să vă măsurați ritmul cardiac, nivelul de oxigen din sânge (SpO2), nivelul de stres și emoțiile 24 de ore din 24. Algoritmul avansat de somn 2.0 analizează calitatea recuperării, înregistrând fazele de somn, timpul de adormire și de trezire și siestele scurte. De asemenea, ceasul inteligent vă ajută să vă urmăriți ciclul menstrual.
Control complet de la încheietura mâinii
Datorită funcției sale Bluetooth, smartwatch-ul QCY Elite vă permite să răspundeți la apeluri fără a fi nevoie să vă întindeți mâna după telefon. De asemenea, puteți controla redarea muzicii - totul cu doar câteva atingeri pe ecran.
Peste 100 de moduri de sport
Fie că preferați joggingul, yoga sau ciclismul, vă puteți monitoriza progresul cu QCY Elite. Ceasul inteligent acceptă mai mult de 100 de moduri sportive, iar detectarea automată a celor mai populare 5 activități, cum ar fi mersul pe jos sau alergatul, facilitează înregistrarea antrenamentelor. De asemenea, puteți urmări în mod convenabil numărul de pași făcuți și caloriile consumate.
Asistentul dvs. personal
Primiți alerte de știri, controlați camera smartphone-ului, verificați prognoza meteo și multe altele! Descărcați aplicația QCY și obțineți acces la o serie de funcții practice.
Confort de zi cu zi
Materialul moale al curelei cu un strat anti-încălzire se curăță ușor, menținând ceasul ca nou în orice moment. QCY Elite este rezistent la transpirație, ploaie și stropi în conformitate cu standardul de rezistență la apă IPX8, astfel încât îl puteți utiliza în timpul antrenamentelor în condiții solicitante. Rețineți, totuși, că dispozitivul nu este proiectat pentru înot sau scufundări.
Disponibilitate non-stop
Bateria de 210 mAh asigură până la 7 zile de utilizare în modul de utilizare zilnică sau 4 zile în modul de utilizare intensivă. Reînnoiți energia smartwatch-ului cu ajutorul cablului USB-A cu conector magnetic inclus.
Inclus:
- Ceas inteligent QCY Elite
- Cablu de încărcare (USB-A cu conector magnetic)
- Manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Cod producător | S11 |
| Afișaj | AMOLED, 1.19" |
| Rezoluție | 390 x 390 px, 326 PPI |
| Capacitatea bateriei | 210 mAh |
| Timp de funcționare | 7 zile (utilizare zilnică), 4 zile (utilizare intensă) |
| Încărcare | Magnetică |
| Senzori | PPG, accelerometru |
| Sisteme de operare | Android 8.0 / iOS 13.0 sau ulterior |
| Limbi străine | Engleză, chineză simplificată, coreeană, poloneză, rusă, indoneziană, turcă, arabă, portugheză, olandeză, cehă, chineză tradițională, ebraică, persană, greacă, malay, vietnameză, ucraineană, bangla |
| Rezistență la apă | IPX8 |
| Dimensiunile plicului | 39,2 x 9,9 mm |
| Lățimea curelei | 18 mm |
| Greutate | aprox. 38 g |
| Culoare | Auriu |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch QCY Elite, 210 mAh, Bluetooth, Rose Gold







