Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch QCY GS2 S5, 260 mAh, Bluetooth, Negru Cod produs: QCY-145781
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
QCY |
| Caracteristici |
260 mAh Moduri sport Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
QCY GS2 S5 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.96 inch |
| Dimensiuni | 50 x 37.5 x 11 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 56.5 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch QCY GS2 S5, 260 mAh, Bluetooth, Negru
Ceas inteligent QCY GS2 S5 (negru)
QCY GS2 S5 este un smartwatch practic care nu numai că vă urmărește activitatea fizică, dar are grijă și de sănătatea dumneavoastră. Echipat cu un ecran AMOLED de 1,96 inchi, acesta oferă o vizibilitate excelentă chiar și în zilele însorite. Vă permite să efectuați apeluri telefonice fără a fi nevoit să scoateți smartphone-ul, iar cu o selecție largă de moduri sportive, puteți analiza cu precizie fiecare dintre antrenamentele dumneavoastră. Acesta asigură până la 10 zile de funcționare, iar rezistența la apă IPX7 înseamnă că îl puteți purta cu încredere în timpul antrenamentelor intense sau al alergării în ploaie.
Ecran AMOLED de 1,96 inchi
Urmăriți conținut, citiți știri și urmăriți-vă activitatea fizică în toată splendoarea, bucurându-vă în același timp de un confort vizual excepțional, chiar și la lumina puternică a zilei. Ecranul său AMOLED de 1,96 inchi cu o rezoluție de 410 x 502 pixeli captează perfect fiecare detaliu, oferind o claritate și o profunzime a culorilor excepționale. Raportul ecran-carcasă de până la 79% face ca luneta din jur să fie aproape imperceptibilă. De asemenea, puteți personaliza aspectul ecranului alegând dintr-o varietate de modele de cadrane și stiluri de afișare a meniurilor disponibile.
Un asistent de sănătate la încheietura mâinii
Aveți grijă de sănătatea și bunăstarea dvs. cu QCY! Ceasul inteligent vă permite să monitorizați principalele semne vitale, cum ar fi ritmul cardiac și saturația, oferindu-vă informații vitale în timp real despre starea corpului dumneavoastră. Funcția de monitorizare a somnului vă permite să vă înțelegeți mai bine obiceiurile nocturne și să vă îmbunătățiți calitatea odihnei pentru a vă trezi odihnit în fiecare dimineață. GS2 S5 oferă, de asemenea, un calendar menstrual pentru a vă urmări ciclul menstrual.
Mai mult de 100 de moduri de sport
Indiferent ce fel de sport vă place, QCY GS2 S5 este pregătit să vă susțină. Ceasul inteligent vă permite să alegeți din mai mult de 100 de moduri sportive - de la patinaj cu role la dans și până la alergare. Cu siguranță există ceva pentru toată lumea! De asemenea, îți permite să urmărești caloriile arse, pașii sau distanțele parcurse, oferindu-ți o imagine completă a activității tale și a progresului antrenamentului.
Utilizați-l timp de 10 zile
Lăsați ceasul inteligent QCY GS2 S5 să fie partenerul dvs. de încredere pentru fiecare zi! Datorită autonomiei sale impresionante, vă puteți bucura continuu de funcționalitățile sale timp de până la 10 zile cu funcții de bază sau până la 4 zile cu utilizare zilnică intensivă. Încărcarea sa va fi facilitată de cablul magnetic inclus.
Design creat pentru confortul dvs.
Nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la ploaie în timpul alergării sau la transpirație în timpul unui antrenament intens. Cu rezistență la apă IPX7, ceasul inteligent QCY GS2 S5 este pregătit pentru orice provocare. Cu dimensiuni elegante de 50 x 37,5 x 11 mm și o greutate redusă de aproximativ 56,5 grame, acest smartwatch se potrivește perfect pe încheietura dvs. pentru o purtare confortabilă pe tot parcursul zilei.
Caracteristici și mai utile
Smartwatch-ul QCY este echipat cu multe funcții practice care vă vor ușura viața de zi cu zi. Acesta vă permite să efectuați apeluri telefonice prin Bluetooth, să verificați prognoza meteo în timp real, să setați alarme, să controlați de la distanță camera foto și playerul muzical sau să localizați un telefon pierdut. De asemenea, vă puteți monitoriza nivelul de stres și puteți efectua exerciții de respirație relaxante pentru a vă menține echilibrul și calmul în viața de zi cu zi.
Inclus în preț
- ceas inteligent
- cablu magnetic de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | GS2 S5 |
| Culoare | Negru |
| Afișaj | 1.96" AMOLED |
| Rezoluție | 410 x 502 p |
| Capacitatea bateriei | 260 mAh |
| Timp de funcționare | 10 zile cu funcții de bază / 4 zile cu utilizare zilnică |
| Încărcare | Magnetică |
| Număr de moduri sport | 100+ |
| Rezistent la apă | IPX7 |
| Aplicație | Aplicația QCY |
| Cerințe de sistem | Android 8.0 și mai sus; iOS 13.0 și mai sus |
| Limbi | Engleză, chineză simplificată/tradițională, japoneză, coreeană, rusă, turcă, poloneză, arabă, portugheză, spaniolă, germană, franceză, italiană, indoneziană, daneză, cehă, ebraică, persană, greacă, malaeză, tailandeză, vietnameză |
| Lățimea benzii | 22 mm |
| Dimensiuni | 50 x 37,5 x 11 mm |
| Greutate | Aproximativ 56,5 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch QCY GS2 S5, 260 mAh, Bluetooth, Negru







