Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch QCY Watch GS, 300 mAh, Bluetooth, Negru Cod produs: QCY-145878
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
QCY |
| Caracteristici |
300 mAh Moduri sport Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
QCY Watch GS |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 2.02 inch |
| Dimensiuni | 47.3 x 38.6 x 11.9 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch QCY Watch GS, 300 mAh, Bluetooth, Negru
Ceas smartwatch QCY WATCH GS
Obțineți asistență zilnică fiabilă. Ceasul inteligent QCY WATCH GS este echipat cu un ecran TFT HD de înaltă calitate, cu o diagonală de 2,02 inci, care asigură o rată de reîmprospătare de până la 60 Hz. Dispozitivul oferă multe caracteristici practice, permițându-vă să vă monitorizați sănătatea și realizările sportive. De asemenea, suportă conexiuni Bluetooth și asigură accesul constant la notificări. Durata de viață a bateriei sale poate ajunge chiar și până la 10 zile cu o singură încărcare. Ceasul este compatibil cu sistemele Android 8.0 sau iOS 13.0 și mai noi.
Ecran TFT HD
Ceasul inteligent QCY WATCH GS impresionează prin designul său clasic, dar modern, potrivit pentru orice stil. Ecranul său TFT HD de 2,02 inchi cu o rată de reîmprospătare de 60 Hz asigură netezimea și claritatea imaginii. Combinat cu un raport ecran-corp de 78%, acesta garantează o vizibilitate excelentă și confortul utilizatorului. Puteți chiar personaliza fața ceasului alegând din peste 100 de opțiuni disponibile în QCY APP. Puteți chiar să vă încărcați propria fotografie!
Realizați-vă forma de vis
Obțineți o motivație suplimentară pentru antrenamentele dvs. Ceasul inteligent QCY WATCH GS oferă o tehnologie avansată de monitorizare a sănătății și activității. Puteți alege din 100 de moduri sportive, asigurându-vă că dispozitivul va urmări cu exactitate fiecare mișcare, înregistrând distanța, caloriile arse și alte date statistice, cum ar fi aportul caloric.
Țineți degetul pe puls
Modelul WATCH GS este echipat cu senzori avansați care monitorizează ritmul cardiac, saturația oxigenului din sânge, calitatea somnului și ajută la gestionarea stresului prin teste și exerciții de respirație. Ceasul inteligent poate servi și ca calendar menstrual. În plus, acesta vă va notifica atunci când stați prea mult timp pe scaun și vă va încuraja să fiți activi.
Întotdeauna pregătit pentru acțiune
Datorită gestionării inovatoare a energiei, smartwatch-ul QCY WATCH GS oferă până la 10 zile de autonomie în modul de bază sau până la 4 zile cu utilizare intensivă. În plus, dispozitivul este rezistent la apă la nivelul IPX8, astfel încât transpirația sau ploaia nu îl vor afecta. Ca urmare, îl puteți utiliza cu încredere în timpul antrenamentelor intense sau al activităților în aer liber.
Rămâneți mereu conectat
Cu suport Bluetooth, QCY WATCH GS vă permite să primiți apeluri telefonice direct de la încheietura mâinii. Notificările de mesaje vă vor ajuta să rămâneți conectat, indiferent unde vă aflați.
Caracteristici practice
Ceasul inteligent QCY WATCH GS oferă multe caracteristici care facilitează sarcinile zilnice. Ceasul vă permite să controlați de la distanță obturatorul camerei dvs. foto, să verificați vremea și să setați alarme. De asemenea, aveți o funcție de localizare a telefonului.
Inclus în cutie:
- Ceas inteligent
- Cablu de încărcare magnetic
- Manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Model | WATCH GS |
| Dimensiuni | 47.3 x 38.6 x 11.9 mm |
| Lățime curea | aproximativ 22 mm |
| Greutatea ceasului inteligent | aproximativ 55,4 g |
| Ecran | 2,02" TFT |
| Rezoluție | 320 x 385p |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Durata de viață a bateriei | până la 10 zile în modul de bază / până la 4 zile în utilizare obișnuită |
| Tip încărcare | cablu magnetic |
| Rezistență la apă | IPX8 |
| Senzori | senzor de ritm cardiac, SpO2, senzor de gravitație |
| Aplicație | QCY |
| Sisteme acceptate | Android 8.0 sau mai nou, iOS 13.0 sau mai nou |
| Limbi acceptate | Engleză, chineză simplificată, japoneză, coreeană, rusă, turcă, poloneză, arabă, portugheză, spaniolă, germană, franceză, italiană, indoneziană, olandeză, cehă, chineză tradițională, ebraică, persană, greacă, malay |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch QCY Watch GS, 300 mAh, Bluetooth, Negru







