Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch QCY Watch GT, 280 mAh, Bluetooth, Gri Cod produs: QCY-145882
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
QCY |
| Caracteristici |
280 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
QCY Watch GT |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Gri |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Dimensiuni | 46.18 x 10.5 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 54 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch QCY Watch GT, 280 mAh, Bluetooth, Gri
Smartwatch QCY WATCH GT (gri)
Sunteți în căutarea unui smartwatch funcțional care să se comporte excelent în viața de zi cu zi? Optați pentru modelul Watch GT de la marca QCY! Acest dispozitiv suportă apelurile telefonice prin Bluetooth și oferă peste 100 de moduri de sport din care puteți alege. De asemenea, vă poate monitoriza ritmul cardiac, somnul și multe altele. Este echipat cu un ecran Retina AMOLED rotund cu o luminozitate de până la 1000 de nits, iar autonomia bateriei sale durează până la 10 zile cu o singură încărcare. Se distinge prin construcția sa elegantă și durabilă și prin clasificarea IPX8 rezistentă la apă.
Ecran AMOLED de 1,43" cu funcție de afișare permanentă
Bucurați-vă de funcționarea convenabilă a ceasului inteligent și de calitatea fantastică a imaginii. Modelul Watch GT oferă un ecran AMOLED de înaltă calitate, cu o rezoluție de 466x466p și o rată de reîmprospătare de 60 Hz. Mai mult, luminozitatea acestuia atinge 1000 de nits, ceea ce îi permite să funcționeze excelent chiar și în condiții de lumină foarte puternică - puteți vedea cu ușurință totul pe el! De asemenea, smartwatch-ul suportă Always-on Display și vă permite să alegeți din sute de modele originale de ecran. De asemenea, sunt disponibile și cadrane personalizate, astfel încât să puteți personaliza și mai mult dispozitivul în funcție de preferințele dumneavoastră!
Materiale durabile
Pentru fabricarea ceasului inteligent au fost folosite materiale durabile, cum ar fi aliajul de aluminiu și aliajul de zinc. Ca urmare, dispozitivul nu numai că este foarte durabil, dar se prezintă și excepțional de bine - va fi un accesoriu incredibil de elegant la încheietura mâinii tale. Ceasul este, de asemenea, rezistent la apă IPX8, astfel încât vă poate însoți chiar și în timpul antrenamentelor intense și al plimbărilor în ploaie - nu vă faceți griji că îl veți deteriora!
O mulțime de caracteristici utile
Ceasul inteligent suportă apelurile prin Bluetooth, permițându-vă să răspundeți la telefon în orice moment, fără a fi nevoie să puneți mâna pe smartphone. Este opțiunea perfectă în timpul antrenamentelor și nu numai! Ceasul vă permite, de asemenea, să controlați de la distanță playerul de muzică al dispozitivului asociat. Dacă sunteți în căutarea unor capacități suplimentare, încercați aplicația QCY dedicată, care oferă o varietate de funcții interesante, cum ar fi localizarea telefonului, ceas deșteptător, actualizări ale vremii, verificarea nivelului de stres și multe altele.
Aveți grijă de sănătatea dumneavoastră
Cu ceasul inteligent QCY Watch GT, puteți, de asemenea, să vă cunoașteți mai bine corpul și să vă prioritizați sănătatea. Ceasul vă măsoară continuu ritmul cardiac timp de 24 de ore pe zi și oferă, de asemenea, monitorizarea somnului și măsurarea SpO2. De asemenea, servește drept calendar menstrual. Țineți-vă degetul pe puls și răspundeți prompt la orice simptom alarmant!
Antrenorul dvs. personal
Vă străduiți să duceți un stil de viață activ? Ceasul inteligent QCY vă va ajuta să vă urmăriți progresul! Dispozitivul măsoară distanțele parcurse, numără pașii și calculează caloriile arse, astfel încât să puteți stabili imediat dacă v-ați atins obiectivele propuse. De asemenea, aveți acces la peste 100 de moduri de sport. Banda de alergare, mersul pe jos sau alergarea în natură? Veți găsi, fără îndoială, disciplina ideală pentru dumneavoastră!
Baterie eficientă
Uitați de nevoia de încărcare frecventă a ceasului inteligent - modelul QCY Watch GT vă va servi mult timp! Dispozitivul este echipat cu o baterie eficientă, care îi permite să funcționeze timp de aproximativ 4 zile în cazul unei utilizări zilnice regulate sau chiar până la 10 zile în modul de bază. Pentru a încărca ceasul, utilizați cablul magnetic inclus.
În cutie
- Ceas inteligent
- Cablu de încărcare (USB-A cu conector magnetic)
- Manual de utilizare
| Producător | QCY |
|---|---|
| Nume | QCY Watch GT |
| Dimensiuni | 46,18 x 10,5 mm |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Greutate | Aproximativ 53,9 g |
| Afișaj | AMOLED 1,43" |
| Rezoluție | 466x466p |
| Capacitatea bateriei | 280 mAh |
| Durata de viață a bateriei | Până la 10 zile în modul de bază / Până la 4 zile cu utilizare zilnică obișnuită |
| Metoda de încărcare | Cablu magnetic |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac, senzor de gravitație |
| Rezistența la apă | IPX8 |
| Aplicație | QCY |
| Sisteme compatibile | Android 6.1 și mai nou, iOS 12.0 și mai nou |
| Limbi acceptate | Engleză, chineză simplificată, japoneză, coreeană, rusă, turcă, poloneză, arabă, portugheză, spaniolă, germană, franceză, italiană, indoneziană, olandeză, cehă, chineză tradițională, ebraică, persană, greacă, malaeziană |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch QCY Watch GT, 280 mAh, Bluetooth, Gri







