Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch QCY Watch GT, 280 mAh, Bluetooth, Negru Cod produs: QCY-145880
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 240 h |
| Brand compatibil |
QCY |
| Caracteristici |
280 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Alarma Cronometru |
| Compatibilitate |
QCY Watch GT |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Dimensiuni | 46.18 x 10.5 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 54 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch QCY Watch GT, 280 mAh, Bluetooth, Negru
Ceas inteligent QCY WATCH GT
Căutați un smartwatch funcțional care să exceleze în viața de zi cu zi? Alegeți modelul Watch GT de la marca QCY! Dispozitivul acceptă apeluri telefonice prin Bluetooth și oferă peste 100 de moduri sportive din care puteți alege. De asemenea, vă poate monitoriza ritmul cardiac, somnul și multe altele. Acesta este echipat cu un ecran rotund Retina AMOLED cu o luminozitate de până la 1000 nits, iar autonomia bateriei sale durează până la 10 zile cu o singură încărcare. De asemenea, se distinge prin construcția sa elegantă și durabilă și prin rezistența la apă IPX8.
Ecran AMOLED de 1,43" cu funcție de afișare permanentă
Bucurați-vă de funcționarea convenabilă a ceasului inteligent și de calitatea fantastică a imaginii. Modelul Watch GT oferă un afișaj AMOLED de înaltă calitate cu o rezoluție de 466x466p și o rată de reîmprospătare de 60 Hz. În plus, luminozitatea sa ajunge la 1000 nits, ceea ce îl face perfect chiar și în lumină foarte puternică - nu veți avea nicio problemă să vedeți totul pe el! De asemenea, smartwatch-ul suportă Always-on Display și vă permite să alegeți din sute de modele originale de ecran. De asemenea, sunt disponibile cadrane personalizate, astfel încât să puteți personaliza dispozitivul în funcție de preferințele dvs. și mai bine!
Rafinat în fiecare detaliu
Pentru fabricarea ceasului inteligent au fost utilizate materiale durabile, cum ar fi aliajul de aluminiu și aliajul de zinc. Acest lucru nu numai că face ca dispozitivul să fie foarte durabil, dar îi conferă și un aspect elegant - va fi un accesoriu incredibil de elegant la încheietura dvs. Ceasul este, de asemenea, rezistent la apă IPX8, astfel încât vă poate însoți chiar și în timpul antrenamentelor intense și al plimbărilor prin ploaie - nu trebuie să vă faceți griji cu privire la deteriorări!
O mulțime de funcții utile
Ceasul inteligent suportă apeluri Bluetooth, astfel încât puteți răspunde la telefon în orice moment, fără să vă întindeți mâna după smartphone. Este opțiunea ideală pentru antrenamente și nu numai! Ceasul permite, de asemenea, controlul de la distanță al playerului muzical asociat cu acesta. Dacă sunteți în căutarea unor funcții suplimentare, încercați aplicația dedicată QCY, care oferă multe funcții interesante, cum ar fi localizarea telefonului, ceasul cu alarmă, vremea, verificarea nivelului de stres și multe altele.
Aveți grijă de sănătatea dvs.
Cu ceasul inteligent QCY Watch GT, puteți, de asemenea, să vă cunoașteți mai bine corpul și să aveți grijă de sănătatea dumneavoastră. Ceasul vă măsoară ritmul cardiac 24/7 și oferă, de asemenea, monitorizarea somnului și măsurarea SpO2. De asemenea, funcționează și ca calendar menstrual. Urmăriți-vă sănătatea și reacționați rapid la orice simptome îngrijorătoare!
Antrenorul tău personal
Încercați să duceți un stil de viață activ? Ceasul inteligent QCY vă va ajuta să vă urmăriți progresul! Dispozitivul măsoară distanțele parcurse, numără pașii și calculează caloriile arse, astfel încât veți ști imediat dacă v-ați atins obiectivele. De asemenea, aveți acces la peste 100 de moduri sportive. Banda de alergare, mersul pe jos sau alergarea? Cu siguranță vei găsi disciplina perfectă pentru tine!
Baterie eficientă
Uitați de necesitatea încărcării frecvente a ceasului inteligent - modelul QCY Watch GT vă va fi de folos pentru mult timp! Dispozitivul este echipat cu o baterie eficientă, care îi permite să funcționeze timp de aproximativ 4 zile cu utilizare zilnică obișnuită sau chiar până la 10 zile în modul de bază. Pentru a încărca ceasul, utilizați cablul magnetic inclus.
În cutie
- Ceas inteligent
- Cablu de încărcare (USB-A cu conector magnetic)
- Manual de utilizare
| Marca | QCY |
|---|---|
| Denumire | Ceas QCY GT |
| Dimensiuni | 46.18 x 10.5 mm |
| Lățime curea | 22 mm |
| Greutate | Aproximativ 53,9 g |
| Afișaj | AMOLED 1.43" |
| Rezoluție | 466x466p |
| Capacitatea bateriei | 280 mAh |
| Durata de viață a bateriei | Până la 10 zile în modul de bază / Până la 4 zile cu utilizare zilnică obișnuită |
| Metoda de încărcare | Cablu magnetic |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac, senzor de gravitație |
| Rezistență la apă | IPX8 |
| Aplicație | QCY |
| Sisteme compatibile | Android 6.1 și mai nou, iOS 12.0 și mai nou |
| Limbi acceptate | Engleză, chineză simplificată, japoneză, coreeană, rusă, turcă, poloneză, arabă, portugheză, spaniolă, germană, franceză, italiană, indoneziană, olandeză, cehă, chineză tradițională, ebraică, persană, greacă, malay |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch QCY Watch GT, 280 mAh, Bluetooth, Negru







