Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Zeblaze Btalk Plus, 280 mAh, Bluetooth 5.2, Negru Cod produs: ZEB-149316
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Ritmul cardiac la încheietura mâinii (constant, în fiecare minut), ritmul cardiac zilnic în repaus, alerte de ritm cardiac anormal, măsurarea SpO2 (oxigen din sânge), tensiunea arterială, relaxare, urmărirea ciclului, scoruri și informații despre somn, ur |
| Autonomie | 360 h |
| Brand compatibil |
Zeblaze |
| Caracteristici | Notificări inteligente (notificări pentru apeluri, mesaje text, Gmail și aplicații smartphone), sincronizare meteo (verificați vremea pentru următoarele patru zile), muzică smartphone și control al camerei foto, funcția Find My Phone și ceas, modul Nu der |
| Compatibilitate |
Btalk Plus |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Argintiu |
| Dimensiune display | 2.03 inch |
| Dimensiuni | 48.5 x 39.5 x 10.9 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 37.5 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Zeblaze Btalk Plus, 280 mAh, Bluetooth 5.2, Negru
Ceas inteligent Zeblaze Btalk Plus
Bucurați-vă de cele mai importante funcții din ceas. Ceasul inteligent Zeblaze Btalk Plus are un design ultra-subțire și ușor pentru confort de lungă durată. În plus, are un ecran HD mare și vă va permite să aveți grijă de sănătatea dumneavoastră. Modurile sportive și conectivitatea Bluetooth sunt, de asemenea, la dispoziția dvs. În plus, bateria durabilă asigură până la 15 zile de utilizare cu o singură încărcare.
Afișaj color mare
Ecranul de 2,03" cu o rezoluție de 240*296 pixeli oferă o imagine HD. De asemenea, puteți personaliza aspectul cadranului după bunul dvs. plac, alegând din peste 100 de modele disponibile. De asemenea, este posibil să setați o fotografie selectată din galerie.
Ușor și confortabil
Ceasul inteligent se distinge prin designul său ușor (22 g) și subțire (10,9 mm), astfel încât nu va provoca disconfort în timpul purtării prelungite. În plus, cureaua, realizată din silicon, nu irită pielea, iar coroana din aluminiu facilitează operarea ceasului. În plus, designul elegant al ceasului înseamnă că se va potrivi cu aproape orice stil.
Baterie durabilă
Bucurați-vă de durata lungă de viață a ceasului fără să vă faceți griji cu privire la încărcarea frecventă. Ceasul inteligent este echipat cu o baterie litiu-polimer de 280 mAh, astfel încât funcționează timp de 15 zile (în timpul utilizării zilnice) sau până la 7 zile (în modul de utilizare intensă). La rândul său, acesta rămâne în modul standby timp de aproximativ 30 de zile.
De dragul sănătății dvs.
Monitorizați-vă sănătatea cu Zeblaze Btalk Plus. Ceasul inteligent vă măsoară saturația sângelui, ritmul cardiac și vă monitorizează ritmul cardiac 24 de ore din 24. În plus, verifică nivelul de stres și oferă exerciții de respirație. În plus, monitorizează somnul, astfel încât să vă puteți înțelege mai bine ceasul biologic și să eliminați obiceiurile proaste. De asemenea, oferă o funcție de calendar menstrual.
Mai mult de 100 de moduri de sport
Creșteți eficiența antrenamentelor dvs. cu Zeblaze Btalk Plus. Ceasul inteligent oferă mai mult de 100 de moduri sportive din care să alegeți, astfel încât fiecare să poată selecta cel potrivit pentru el. Alergare, ciclism, yoga, mers pe jos, etc. - posibilitățile sunt multe.
Rămâneți conectat
Pentru și mai mult confort, ceasul inteligent oferă posibilitatea de a primi apeluri prin Bluetooth - nu mai trebuie să căutați smartphone-ul. În plus, ceasul utilizează un asistent vocal, astfel încât, printr-o simplă comandă, puteți activa funcția dorită.
Funcții care vă pot fi utile
Utilizați Zeblaze Btalk Plus la întregul său potențial. Smartwatch o serie de aplicații diferite pe care le veți folosi zilnic. Verificați prognoza meteo, porniți lanterna, controlați playerul muzical, faceți fotografii de la distanță, jucați jocuri (Young Bird, 2048, Thunder, Hamster), etc.
Inclus
- ceas inteligent
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | Zeblaze |
|---|---|
| Model | Btalk Plus |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiunea ecranului | 2.03" HD |
| Rezoluția ecranului | 240*296 pixeli, 260 PPI |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac, monitor de ritm cardiac, senzor de saturație a oxigenului din sânge, senzor de proximitate, accelerometru |
| Bluetooth | BLE 5.2 |
| Baterie | Litiu-polimer, 280 mAh |
| Timp de funcționare | În modul de utilizare zilnică: până la 15 zile, În modul de utilizare intensivă: până la 7 zile, Timp de apel vocal continuu: până la 280 de minute |
| Timp de încărcare | Aproximativ 1,5 ore |
| APLICAȚIE | |
| Numele aplicației | DaFit |
| Compatibilitate | Android 5.0 sau iOS 9.0 și versiunile ulterioare |
| LIMBI | Sistem: Engleză, portugheză, turcă, germană, franceză, spaniolă, rusă, italiană, japoneză, ucraineană, arabă, turcă, coreeană, chineză simplificată, Suportate de aplicația DaFit: Engleză, portugheză, rusă, spaniolă, japoneză, coreeană, arabă, bulgară, cehă, daneză, germană, finlandeză, franceză, hindi, croată, indoneziană, italiană, norvegiană, olandeză, poloneză, pașto, română, suedeză, tailandeză, turcă, ucraineană, vietnameză, chineză simplificată, chineză tradițională, Notificări push: Engleză, portugheză, rusă, spaniolă, japoneză, coreeană, arabă, bulgară, cehă, daneză, germană, finlandeză, franceză, hindi, croată, indoneziană, italiană, norvegiană, olandeză, poloneză, pașto, română, suedeză, tailandeză, turcă, ucraineană, vietnameză, chineză simplificată, chineză tradițională |
| FUNCȚII | |
| Funcții pentru apeluri vocale | Apeluri vocale, panou de apelare, ultimul apel, contacte, respingere apel, asistent vocal |
| Funcții ceas | oră/data, cronometru, cronometru, ceas cu alarmă |
| Monitorizarea sănătății | Ritmul cardiac la încheietura mâinii (constant, în fiecare minut), ritmul cardiac zilnic în repaus, alerte de ritm cardiac anormal, măsurarea SpO2 (oxigen din sânge), tensiunea arterială, relaxare, urmărirea ciclului, scoruri și informații despre somn, urmărirea caloriilor arse |
| Funcții inteligente | Notificări inteligente (notificări pentru apeluri, mesaje text, Gmail și aplicații smartphone), sincronizare meteo (verificați vremea pentru următoarele patru zile), muzică smartphone și control al camerei foto, funcția Find My Phone și ceas, modul Nu deranjați, alertă de sedentarism, calculator, descărcări de aplicații |
| Monitorizarea activității | Jurnal de activitate, contor de pași, picioare, bară de mișcare (se afișează pe dispozitiv după o perioadă de inactivitate; plimbați-vă câteva minute pentru a o reseta), obiectiv zilnic (bazat pe nivelul de activitate), calorii arse, ritm și distanță în timp real |
| Alte funcții | Jocuri, calculator, moduri DND, moduri de consum redus de energie |
| Moduri sport | Mers, alergare, ciclism, sărituri, badminton, baschet, fotbal, alpinism, tenis, rugby, golf, yoga, dans, baseball, eliptică, ciclism de interior, antrenament liber, canotaj, cățărare pe stâncă, skateboarding, role, parkour, parapantă, trail running, drumeții, kabaddi, Urcare scări, Stepper, Core Training, Flexibilitate, Pilates, Gimnastică, Stretching, Forță, Cross Training, Aerobic, Physical Training, Wall Ball, Haltere, Barbell, Deadlift, Upper Body, Squats, Functional Training, Burpee, Back, Lower Body, Abs, HIIT, Indoor Walking, Indoor Running, Weightlifting, Pătrat, Dans, Dans din buric, Balet, Zumba, Dans latin, Street Dance, Dans popular, Jazz Dance, Box, Lupte, Arte marțiale, Tai Chi, Muay Thai Judo, Taekwondo, Karate, Kickboxing, Scrimă, Kendo, Volei, Softball, Hochei, Tenis de masă, Cricket, Handbal, Squash, Biliard, Shuttlecock, Fotbal pe plajă, Volei pe plajă, Sepak Takraw, Bowling, Patinaj, Curling, Snowmobiling, Hochei pe gheață, Bobsleigh, Tobogan, Sanie, Schi, Tir cu arcul, Darts, Tug-of-war, Hula-hoop, Zbor cu zmeul, Echitație, Frisbee, Pescuit, Echitație, Atletism, Curse auto. |
| TARCHES | |
| Sincronizare cu aplicația | 100+ |
| Setări de sistem implicite | 10 |
| Fețe de ceas personalizate | da |
| MATERIAL | |
| Carcasa | plastic |
| Buton | aliaj de aluminiu |
| Cataramă | plastik |
| CENTURĂ | |
| Material | silicon |
| Lățime | 22 mm |
| Circumferința încheieturii mâinii compatibilă | 145-200 mm |
| DIMENSIUNI ȘI GREUTATE | |
| Dimensiunea cadranului | 48,5 x 39,5 x 10,9 mm |
| Greutate | 37,5 g cu curea, 22 g fără curea |
| DURABILITATE | |
| Temperatura de funcționare | -20° la 40°C (temperaturile sub -20°C pot afecta durata de viață și performanța bateriei) |
| Rezistență la apă | IP68 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas smartwatch Zeblaze Btalk Plus, 280 mAh, Bluetooth 5.2, Negru







