Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cleste pentru dezizolat Deli Tools EDL2607, 7 inch, Galben/Negru Cod produs: DEL-148567
Vezi toate produsele din categoria Clesti si patenti
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Galben |
| Lungime | 178 mm |
| Lungime manere | 0 mm |
| Material | Otel |
| Material maner | Plastic |
| Tip | Pentru dezizolat |
| Tip produs | Sfic |
Cleste pentru dezizolat Deli Tools EDL2607, 7 inch, Galben/Negru
Decapant de izolație Deli
Dacă efectuați reparații electrice sau sunteți interesat de bricolaj, decapatorul de izolații marca Deli vă va fi cu siguranță de folos. Corpul din oțel cu conținut ridicat de carbon cu suprafață tratată termic garantează o tăiere rapidă și precisă. Unealta este echipată cu un mâner ergonomic bicolor din polipropilenă, care a fost acoperit suplimentar cu PVC. Acest lucru îl face antiderapant, asigură o prindere stabilă și vă permite să țineți chiar și piese de lucru foarte mici. Cu produsul, puteți îndepărta cu ușurință izolația de pe cablurile electrice și electronice cu o secțiune transversală de la 0,6 mm la 2,6 mm. Extractorul are, de asemenea, un cutter încorporat, ceea ce îl face potrivit și pentru tăierea sârmei. În plus, arcul cu revenire automată ușurează munca, iar mecanismul special de blocare sporește siguranța în utilizare.
| Producător | Deli |
|---|---|
| Model | EDL2607 |
| Dimensiune | 178 mm (7") |
| Greutate | 150 g |
| Interval de decupare | 0,6-2,6 mm |
| Culoare | Galbenă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cleste pentru dezizolat Deli Tools EDL2607, 7 inch, Galben/Negru







