Controler Waydoo Subnado Plus Thumb compatibil cu propulsorul subacvatic Waydoo, 10 × 24 × 0.1 cm, Lungime cablu 3m, Negru Cod produs: WAY-180113
Vezi toate produsele din categoria Accesorii sporturi acvatice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | - |
| Pentru |
Barbati Copii Femei |
| Sport |
Scufundari Snorkeling |
| Tip produs | Controller |
Controler Waydoo Subnado Plus Thumb compatibil cu propulsorul subacvatic Waydoo, 10 × 24 × 0.1 cm, Lungime cablu 3m, Negru
Un controler cu cablu pentru degetul mare, cu cablu extins, conceput pentru modelul Subnado Plus. Acesta permite utilizarea dispozitivului ca unitate de acționare suplimentară pentru echipamente acvatice, oferind o mai mare libertate și un control mai bun în timpul utilizării.
Lungimea cablului până la 3 metri
Controlerul este echipat cu un cablu de până la 3 m lungime, care permite amplasarea flexibilă a dispozitivului în raport cu utilizatorul sau ambarcațiunea. Această soluție facilitează ajustarea configurației la o aplicație specifică și crește confortul controlului. Funcționarea cu degetul permite ajustarea intuitivă a funcționării dispozitivului. Acest lucru permite utilizatorului să controleze liber unitatea de acționare și să răspundă la condițiile în schimbare din apă.
| Producător | Waydoo |
|---|---|
| Model | Subnado Plus |
| Compatibilitate | Subnado Plus |
| Lungimea cablului | până la 3 m |
| Dimensiuni | 10 × 24 × 0,1 cm |
| Greutate | aprox. 0,07 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Controler Waydoo Subnado Plus Thumb compatibil cu propulsorul subacvatic Waydoo, 10 × 24 × 0.1 cm, Lungime cablu 3m, Negru 






