Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru camera ND8-ND2000 K&F Slim MV36, 62mm, Negru Cod produs: KFC-148025
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Material | Sticla |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera foto/video |
Filtru camera ND8-ND2000 K&F Slim MV36, 62mm, Negru
Filtru K&F Concept Slim 62mm MV36 ND8-ND2000
Îmbunătățiți calitatea fotografiilor dvs. cu filtrul K&F Concept, care elimină eficient strălucirea nedorită și prelungește viteza obturatorului. Este ideal pentru fotografierea apei sau a obiectelor în mișcare, iar construcția sa robustă garantează durabilitatea.
Intensitate luminoasă reglabilă
Filtrul ND oferă ND8-ND2000 reglabil la infinit. Acest lucru vă permite să reglați nivelul de lumină care intră în obiectiv. Se va dovedi util la fotografierea scenelor dinamice, cum ar fi apa curgătoare sau obiectele în mișcare, permițându-vă să creați efecte de blur.
Design rafinat
Filtrul se distinge prin designul său subțire - la 7,5 mm - și a fost supus unui proces CNC. Datorită finisajului său antiderapant, îl puteți pune cu ușurință pe obiectiv. Mai mult, utilizarea sticlei optice japoneze și a 18 acoperiri ajută la reducerea cantității de lumină care intră în obiectiv. În plus, filtrul este rezistent la praf și respinge eficient apa.
| Producător | K&F Concept |
|---|---|
| Model | KF01.1357 |
| Tip | ND8-ND2000 |
| Grosime | 7.5 mm |
| Diametru | 62 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru camera ND8-ND2000 K&F Slim MV36, 62mm, Negru







