Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru camera PolarPro Quartzline ND8, 77mm, Negru Cod produs: POL-148510
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Material | Sticla |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera foto/video |
Filtru camera PolarPro Quartzline ND8, 77mm, Negru
Filtru ND8 PolarPro Quartz Line pentru obiective de 77 mm.
Duceți-vă fotografia la nivelul următor și descoperiți posibilitățile oferite de filtrul PolarPro Quarts Line ND! Acesta oferă un control excelent asupra cantității de lumină care ajunge la camera dvs. foto, permițându-vă să obțineți fotografii fluide și cu aspect profesional chiar și în condiții de iluminare puternică. Perfect pentru fotografierea în timpul răsăritului sau apusului de soare. Prezintă o rezistență excepțională la zgârieturi, precum și rezistență la apă și ulei.
Obțineți controlul asupra luminii
Fie că realizați portrete, peisaje sau fotografii cu peisaje urbane, filtrul ND8 vă oferă control asupra fiecărei fotografii, asigurând o calitate excelentă. Cu capacitatea sa de a reduce cantitatea de lumină care intră în obiectiv cu 3 stopuri, filtrul ND8 vă permite să controlați expunerea și deschide calea pentru experimentarea cu expuneri lungi sau obținerea unei adâncimi de câmp mari.
| Producător | PolarPro |
|---|---|
| Model | 77-ND8 |
| Tip de filtru | ND8 |
| Transmisia luminii | 12,5% |
| Reducerea luminii | 3 |
| Dimensiuni | 77 mm |
| Greutate | 37 g |
| Material filtru | Sticlă de cuarț |
| Material cadru | Aluminiu |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru camera PolarPro Quartzline ND8, 77mm, Negru







