Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru camera video sport Sunnylife ND8/PL compatibil cu GoPro Hero 13, Negru Cod produs: FRE-148499
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
GoPro |
| Compatibilitate |
GoPro Hero 13 Black |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 6.2 g |
| Material |
Aliaj de aluminiu Sticla |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Camera video sport |
Filtru camera video sport Sunnylife ND8/PL compatibil cu GoPro Hero 13, Negru
Filtru Freewell ND8/PL pentru GoPro Hero 13
Protejați obiectivul camerei dvs. și creșteți calitatea fotografiilor dvs. cu propunerea Freewell. Filtrul ND8/PL oferă protecție împotriva zgârieturilor, apei și prafului, precum și permite polarizarea eficientă. Produsul este fabricat din sticlă optică de înaltă calitate și aliaj de aluminiu. Se distinge prin greutatea sa redusă - nu trebuie să vă faceți griji cu privire la sarcina pe dispozitivul dvs. Este compatibil cu camerele GoPro HERO 13.
Performanță eficientă
Filtrul ND8/PL de la Freewell combină proprietățile unui filtru neutru și polarizant. Ca urmare, acesta oferă o polarizare eficientă și o reducere a strălucirii, astfel încât să puteți realiza cu ușurință fotografii care prezintă culori realiste. De asemenea, produsul vă ajută să controlați setările de expunere ale aparatului foto și oferă compensare în 3 trepte pentru a reduce cantitatea de lumină care trece prin obiectiv.
Design rafinat
Produsul Freewell este fabricat din sticlă optică de înaltă calitate și aliaj de aluminiu. Acesta oferă protecție împotriva apei și uleiului, precum și rezistență la praf și zgârieturi.
Inclus
- Filtru ND8/PL
- Husă de protecție
| Producător | Freewell |
|---|---|
| Model | FW-H13B-ND8/PL |
| Tip filtru | ND8/PL |
| Material | Aliaj de aluminiu, sticlă optică |
| Dimensiuni | 32 x 32 x 6,7 mm |
| Greutate | 6.2 g |
| Compatibilitate | GoPro HERO13 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru camera video sport Sunnylife ND8/PL compatibil cu GoPro Hero 13, Negru







