Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru Freewell Glow Mist 1/4 pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru Cod produs: FRE-158482
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 33.7 g |
| Material | Plastic |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera foto/video |
Filtru Freewell Glow Mist 1/4 pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru
Filtru Freewell Glow Mist 1/4 pentru blocarea reală VND
Filtrul Freewell Black Glow Mist 1/4 este conceput pentru realizatorii foto și video care doresc să obțină un aspect cinematografic fără post-producție complicată. Acesta face parte din sistemul Real Locking, o platformă de filtre snap-on care oferă instalare rapidă și stabilitate completă. Filtrul poate fi utilizat singur sau ca parte a unui set mai mare cu VND și CPL, oferindu-vă flexibilitatea de a lucra cu diferite condiții de iluminare și cerințe creative.
Utilizați independent sau în combinație cu VND/CPL
Filtrul poate fi utilizat independent sau în plus față de sistemul Real Locking VND/CPL. Atunci când este combinat cu un filtru gri și polarizator, obțineți un control complet asupra luminii, contrastului și atmosferei fotografiei - ideal pentru lucrul în condiții de iluminare variabile.
Mecanism special de blocare și carcasă robustă
Sistemul de montare cu clichet vă permite să fixați rapid și sigur filtrul, fără riscul de a se deplasa în timpul utilizării. Este inclusă o carcasă de protecție robustă și blocabilă pentru a proteja filtrul în timpul transportului și pentru a vă ajuta să îl păstrați organizat.
Inclus
- Filtru Glow Mist ¼
- husă
- cârpă de curățare
| Producător | Freewell |
|---|---|
| Cod produs | FW-L1-G1/4 |
| Diametru exterior | 116,6 mm |
| Grosime | 6,2 mm |
| Greutate | 33.7 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru Freewell Glow Mist 1/4 pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru







