Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru Freewell ND4 pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru Cod produs: FRE-158486
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 33.7 g |
| Material | Plastic |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera foto/video |
Filtru Freewell ND4 pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru
Filtrul Freewell ND4 face parte din sistemul Real Locking, care reduce cantitatea de lumină care ajunge la senzor cu 2 diviziuni ale diafragmei. Este excelent pentru fotografierea într-o zi parțial înnorată, când trebuie să întunecați ușor imaginea fără a afecta culoarea sau contrastul. Folosind optica True Color, imaginea păstrează culorile naturale - fără schimbare de culoare.
Instalare rapidă și ușoară
Filtrul se montează pe inelul de bază L1 sau ca extensie la Real Locking VND/CPL cu un sistem simplu de prindere. Pur și simplu apăsați filele laterale și fixați filtrul - atașamentul este sigur, nu se va mișca în timpul utilizării și vă permite să schimbați rapid configurația în funcție de condiții.
Geantă compactă pentru depozitare și transport
Este inclusă o carcasă rezistentă la șocuri pentru a proteja filtrul ND4 de praf, zgârieturi și lovituri accidentale. Datorită designului său compact, se va potrivi cu ușurință în orice geantă foto, păstrând filtrul gata de utilizare în orice moment.
Inclus
- filtru ND4
- husă
- cârpă de curățare
| Producător | Freewell |
|---|---|
| Cod produs | FW-L1-ND4 |
| Dimensiuni | diametru exterior 116.6 mm, grosime 6.2 mm |
| Greutate | 33.7 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru Freewell ND4 pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru







