Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru Freewell UV pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru Cod produs: FRE-158485
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 33.7 g |
| Material | Plastic |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera foto/video |
Filtru Freewell UV pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru
Filtrul UV Freewell funcționează cu sistemul Real Locking VND/CPL și este utilizat atât pentru a proteja obiectivul, cât și pentru a îmbunătăți calitatea imaginii în condiții dificile de iluminare. Acesta blochează razele UV dăunătoare, reduce efectul de ceață și crește claritatea fotografiilor - deosebit de potrivit pentru fotografierea în munți, deasupra apei sau în condiții de lumină foarte puternică a zilei.
Fixare sigură și funcționare rapidă
Datorită mecanismului snap-in, filtrul se montează instantaneu pe inelul de bază L1 - trebuie doar să apăsați filele și să prindeți filtrul. Acesta garantează stabilitatea, nu se rotește și nu se slăbește în timpul funcționării, ceea ce este deosebit de important pentru fotografiile dinamice sau atunci când lucrați pe teren.
Protecție ușoară fără a afecta imaginea
Filtrul UV poate fi utilizat singur ca protecție permanentă pentru obiectiv - fără a afecta culorile și calitatea imaginilor. De asemenea, este livrat cu o husă rezistentă la șocuri care protejează filtrul în timpul transportului și vă ajută să vă păstrați organizată geanta de accesorii.
Inclus în preț
- filtru UV
- husă
- cârpă de curățare
| Producător | Freewell |
|---|---|
| Cod produs | FW-L1-UV |
| Dimensiuni | diametru exterior 116.6 mm, grosime 6.2 mm |
| Greutate | 33.7 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru Freewell UV pentru camere foto compatibil cu Real Locking VND/CPL, 116.6mm, Negru







