Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Geanta transport baterii Sunnylife pentru drone, Argintiu Cod produs: SUN-145525
Vezi toate produsele din categoria Accesorii drone
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Greutate | 114 g |
| Material | Textil |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Geanta |
Geanta transport baterii Sunnylife pentru drone, Argintiu
Geantă pentru baterii Sunnylife pentru drone
Geanta pentru baterii Sunnylife este o soluție fiabilă pentru orice pasionat de drone, garantând siguranță, compatibilitate și protecție într-unul singur. Folosind un material rezistent la căldură și la stropire, aceasta protejează eficient bateriile în caz de inundații accidentale sau stropi de apă. Este potrivit pentru majoritatea tipurilor de baterii și stații de încărcare. Designul său universal asigură o potrivire ușoară și funcționalitate, făcându-l ideal pentru orice utilizator de drone.
| Producător | Sunnylife |
|---|---|
| Model | DC830 |
| Greutate | 114 g |
| Dimensiuni | 225 x 143 x 60 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Geanta transport baterii Sunnylife pentru drone, Argintiu







