Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa EcoFlow pentru RIVER 2, RIVER 2 Max or RIVER 2 Pro Power Stations, Waterproof, 42 x 12 x 32 cm, Capacitate 30L, Negru Cod produs: ECO-151242
Vezi toate produsele din categoria Accesorii panouri solare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 0 m |
| Material | PU |
| Putere | 0 W |
| Sistem solar compatibil | Fotovoltaic |
| Tip produs | Cutie protectie |
| Utilizare | Rezidential |
Husa EcoFlow pentru RIVER 2, RIVER 2 Max or RIVER 2 Pro Power Stations, Waterproof, 42 x 12 x 32 cm, Capacitate 30L, Negru
Depozitați și transportați convenabil stația de energie EcoFlow. Geanta este fabricată din materiale foarte durabile, rezistente la apă. Aceasta protejează eficient dispozitivele plasate în interior. Rucsacul este echipat cu buzunare încăpătoare cu fermoar și cataramă, unde puteți stoca în siguranță obiecte mici importante. De asemenea, se distinge prin capacitatea sa de 30L, care facilitează încăperea tuturor lucrurilor esențiale, cum ar fi un laptop de 15,6", haine, sticlă de apă sau stațiile RIVER 2, RIVER 2 Max sau RIVER 2 Pro. Datorită designului său bine gândit, vă puteți bucura de acces convenabil și rapid la obiectele dumneavoastră, precum și de confortul pe care îl visați.

| Producător | EcoFlow |
|---|---|
| Model | RIVER 2 |
| Capacitate | 30L |
| Dimensiuni | 42 x 12 x 32 cm (când este extins) 38 x 12 x 32 cm (când este pliat) |
| Culoare | Gri |
| Impermeabil | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Husa EcoFlow pentru RIVER 2, RIVER 2 Max or RIVER 2 Pro Power Stations, Waterproof, 42 x 12 x 32 cm, Capacitate 30L, Negru






