Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa transport Sunnylife M4P-DC010 pentru 2 baterii compatibile cu DJI Mavic 4 Pro, Negru Cod produs: SUN-158457
Vezi toate produsele din categoria Accesorii drone
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compatibilitate |
DJI Air 3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 70 g |
| Material | Textil |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Husa |
Husa transport Sunnylife M4P-DC010 pentru 2 baterii compatibile cu DJI Mavic 4 Pro, Negru
Husa Sunnylife este concepută pentru a stoca și transporta în siguranță două baterii pentru drona DJI Mavic 4 Pro. Fabricat din materiale rezistente la căldură, acesta protejează conținutul de efectele unei eventuale supraîncălziri, de radiații și de riscul de aprindere. Închiderea cu velcro asigură un acces rapid și, în același timp, o închidere stabilă.
Rezistență la căldură și protecție împotriva flăcărilor
Stratul interior al capacului este fabricat din materiale rezistente la căldură și la foc, care minimizează efectele unei posibile defecțiuni a celulelor. Acest tip de protecție este deosebit de important atunci când călătoriți, depozitați într-un rucsac sau geantă cu alte echipamente electronice.
| Producător | Sunnylife |
|---|---|
| Model | M4P-DC010 |
| Greutate | 70 g |
| Dimensiuni | 137 x 105 x 69 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Husa transport Sunnylife M4P-DC010 pentru 2 baterii compatibile cu DJI Mavic 4 Pro, Negru







