Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa transport Sunnylife M4P-DC011 pentru 3 baterii compatibile cu DJI Mavic 4 Pro, Negru Cod produs: SUN-158458
Vezi toate produsele din categoria Accesorii drone
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compatibilitate |
DJI Air 3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 94 g |
| Material | Textil |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Husa |
Husa transport Sunnylife M4P-DC011 pentru 3 baterii compatibile cu DJI Mavic 4 Pro, Negru
Husa Sunnylife este concepută pentru a stoca și transporta în siguranță 3 baterii pentru drona DJI Mavic 4 Pro. Fabricată din materiale rezistente la căldură, aceasta protejează conținutul de efectele posibilelor supraîncălziri, radiații și risc de aprindere. Închiderea cu velcro oferă acces rapid, menținând-o în același timp bine închisă.
Rezistență la căldură și protecție împotriva flăcărilor
Stratul interior al capacului este fabricat din materiale rezistente la căldură și la foc, care minimizează efectele unei posibile defecțiuni a celulelor. Acest tip de protecție este deosebit de important atunci când călătoriți, depozitați într-un rucsac sau geantă cu alte echipamente electronice.
| Producător | Sunnylife |
|---|---|
| Model | M4P-DC011 |
| Greutate | 94 g |
| Dimensiuni | 137 x 150 x 69 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Husa transport Sunnylife M4P-DC011 pentru 3 baterii compatibile cu DJI Mavic 4 Pro, Negru







