Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9, incarcare simultana 2 baterii, Negru Cod produs: TEL-148117
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
GoPro |
| Capacitate acumulator | 1720 mAh |
| Compatibilitate |
Hero 10 Hero 11 Hero 12 Hero 9 |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil |
Hero 10 Hero 11 Hero 12 Hero 9 |
| Tensiune acumulator | 4.4 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip produs | Incarcator |
| Utilizat pentru | Camere video sport |
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9, incarcare simultana 2 baterii, Negru
TELESIN S0-BCG-04-TGP este un kit de încărcare practic care include un încărcător și două baterii reîncărcabile compatibile cu camerele GoPro Hero 12/11/10/9. Kitul este conceput pentru a permite încărcarea simultană a trei baterii, oferind un confort maxim atunci când utilizați camera în mod extensiv pe teren. Designul compact și încărcarea rapidă îl fac ideal pentru orice utilizator GoPro.
Încărcare rapidă a trei baterii
Încărcătorul vă permite să încărcați simultan până la trei baterii. Datorită portului USB-C, o încărcare completă durează doar 2,5 ore. Accesoriul vine, de asemenea, cu buzunare încorporate pentru două carduri de memorie, facilitând depozitarea acestora în siguranță în timpul călătoriilor.
Design portabil
Cu dimensiunile sale mici (59 × 58 × 52 mm) și greutatea de numai 68 g, încărcătorul va încăpea cu ușurință în buzunarul unui rucsac la îndemână. Este ideal pentru persoanele active care au nevoie să își încarce rapid bateriile oriunde și oricând.
Manoperă și protecție de înaltă calitate
Dispozitivul este fabricat din materiale durabile și acoperit cu un strat oleofobic care oferă o suprafață netedă și protecție suplimentară împotriva murdăriei. Încărcătorul oprește încărcarea atunci când bateriile sunt complet încărcate, asigurând o utilizare sigură și protejând bateriile de supraîncărcare.
Inclus în preț
- Încărcător
- Acumulator reîncărcabil x 2
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Cod producător | S0-BCG-04-TGP |
| Compatibilitate | GoPro Hero 12/11/10/9 |
| Port de încărcare | USB-C |
| Greutatea încărcătorului | 68 g |
| Dimensiuni încărcător | 59 × 58 × 52 mm |
| Greutatea pachetului de baterii | 33 g |
| Dimensiunile acumulatorului | 41 × 33 × 13 mm |
| Tensiunea de ieșire a bateriei | 4.4V |
| Capacitatea bateriei | 1720 mAh |
| Temperatura de funcționare | 0°C până la 60°C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9, incarcare simultana 2 baterii, Negru







