Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9, incarcare simultana 3 baterii, 2 baterii incluse, Negru Cod produs: TEL-148111
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
GoPro |
| Capacitate acumulator | 1750 mAh |
| Compatibilitate |
Hero 10 Hero 11 Hero 12 Hero 9 |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil |
Hero 10 Hero 11 Hero 12 Hero 9 |
| Tensiune acumulator | 4.4 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip produs | Incarcator |
| Utilizat pentru | Camere video sport |
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9, incarcare simultana 3 baterii, 2 baterii incluse, Negru
Încărcătorul TELESIN pentru încărcarea bateriilor camerelor din seria GoPro Hero 9, 10, 11 și 12 este conceput pentru cei care au nevoie ca dispozitivele lor să fie pregătite în orice moment. Nu numai că vă permite să încărcați instantaneu două baterii, dar vă permite și să le stocați în siguranță împreună cu cardurile de memorie. Kitul include, de asemenea, 2 baterii reîncărcabile cu o capacitate de 1750 mAh fiecare.
Performanță ridicată și încărcare rapidă
Încărcătorul vă permite să încărcați două baterii în același timp, fiind o soluție ideală pentru cei care au nevoie de o durată mare de funcționare pentru camera lor. Datorită curentului său ridicat de încărcare (2,4A), o încărcare completă durează doar 2,5 ore, oferindu-vă până la 112 minute de funcționare cu un singur acumulator (în funcție de setările camerei pe care le alegeți).
Soluții sigure și practice
Dispozitivul oferă nouă niveluri de protecție, asigurând siguranța atât în timpul încărcării, cât și al stocării bateriei. O închidere magnetică asigură o manipulare ușoară și robustă, în timp ce componentele din silicon previn scăparea accidentală a încărcătorului. Indicatorii LED încorporați arată starea de încărcare, permițându-vă să monitorizați nivelurile de energie în mod continuu.
Compactitate și versatilitate
Încărcătorul TELESIN este compact și nu va ocupa mult spațiu în rucsac. Sloturile integrate pentru carduri TF și baterii facilitează organizarea echipamentului dvs. Dispozitivul are un port USB-C, care elimină nevoia de adaptoare suplimentare și permite încărcarea de la o varietate de surse, cum ar fi powerbanks, laptopuri sau încărcătoare auto.
Inclus
- Încărcător
- Baterie reîncărcabilă x 2
- Cablu de încărcare
General
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Cod producător | GP-BNC-011-B |
Încărcător
| Greutate | 68,31 g |
|---|---|
| Putere de intrare | 5V 2.4A |
| Putere de ieșire | 4.4V 800mA x 3 |
Baterie
| Capacitate: | 1750mAh |
|---|---|
| Greutate: | 33g |
| Dimensiuni: 41 x x 41 mm | 41 x 34 x 13mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9, incarcare simultana 3 baterii, 2 baterii incluse, Negru







