Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator Wireless 3 in 1 Essager, 15 / 5 / 2.5 W, USB-C, Alb Cod produs: ESS-149217
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Incarcare rapida prin inductie Putere de incarcare: 15W Port USB-C |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material |
ABS Silicon Zinc |
| Putere |
15 W 2.5 W 5 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs |
Incarcator wireless casti Incarcator wireless smartwatch Incarcator wireless telefon |
Incarcator Wireless 3 in 1 Essager, 15 / 5 / 2.5 W, USB-C, Alb
Încărcătorul magnetic inductiv Essager EWXCX3-NMC02 este o soluție versatilă pentru toți posesorii de dispozitive mobile. Cu capacitatea de a încărca fără fir trei dispozitive simultan, modelul se potrivește nevoilor utilizatorilor moderni. Acesta oferă o putere de ieșire de până la 15W și o rază de încărcare de aproximativ 6 mm, garantând o încărcare rapidă și stabilă.
Încărcare rapidă și sigură
Cu o gamă largă de putere de ieșire (de la 2,5W la 15W) și o tensiune de intrare de 9V/2A sau 12V/2A, încărcătorul Essager EWXCX3-NMC02 oferă o eficiență de funcționare de 75% (sau mai mult). Acest lucru vă permite să vă încărcați rapid dispozitivele în timp ce le mențineți în siguranță. Indicatoarele care arată procesul de încărcare oferă un control complet asupra stării de încărcare.
Design compact
Încărcătorul Essager EWXCX3-NMC02 nu este doar despre încărcare eficientă, ci și despre funcționalitate. Designul pliabil face ca încărcătorul să economisească spațiu și poate fi utilizat ca suport pentru telefon. Magneții încorporați vă mențin dispozitivele stabile în timpul încărcării, iar o lumină încorporată facilitează localizarea echipamentului după lăsarea întunericului.
Compatibilitate și confort
Încărcătorul este compatibil cu seria iPhone 12 și alte modele de smartphone-uri cu carcase magnetice. Dispozitivul suportă, de asemenea, smartwatch-uri și căști TWS, fiind ideal pentru cei care au mai multe dispozitive mobile.
În dotare este inclus
- încărcător
- Cablu USB-C la USB-C
| Producător | Essager |
|---|---|
| Model | EWXCX3-NMC02 |
| Culoare | alb |
| Material | ABS, gel de siliciu |
| Tensiune de intrare | 9V/2A, 12V/2A |
| Putere de ieșire | 2.5/3/5/7.5/10/15 W |
| Dimensiuni | 247 x 74,5 x 16 mm |
| Greutate | 128 g |
| Raza de încărcare | aproximativ 6 m |
| Eficiență | 75% sau mai mult |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator Wireless 3 in 1 Essager, 15 / 5 / 2.5 W, USB-C, Alb






