Incarcator Wireless magnetic Awei W27 pentru iPhone, 15W, USB-C, Negru Cod produs: AWE-159409
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici |
Incarcare Wireless USB-C |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | Plastic |
| Putere | 15 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs | Incarcator wireless telefon |
Incarcator Wireless magnetic Awei W27 pentru iPhone, 15W, USB-C, Negru
încărcător wireless 3in1 AWEI W27 15W cu cablu USB-C Încărcare rapidă
Putere compactă – 15W întotdeauna la îndemână
AWEI W27 este un încărcător wireless modern și compact cu până la 15 W putere care îngrijeşte telefonul, ceasul inteligent și căștile tale. Datorită protocolului Qi, asigură compatibilitate largă și încărcare rapidă pentru dispozitive de la Apple, Samsung și alți producători. Perfect pentru birou, acasă sau în călătorie – fără cabluri, fără dezordine, fără stres.
Mobilitate fără compromisuri
Cântărind doar 96 g, cu o grosime de doar 22 mm și un diametru de 60 mm – AWEI W27 este un încărcător care nu ocupă spațiu, dar oferă confort total. Poți să-l folosești ca un suport pentru telefon în timp ce îți încarci smartphone-ul, ceasul sau AirPods-urile. Un must-have pentru oricine apreciază tehnologia, funcționalitatea și stilul.
Funcționalitate completă
Datorită designului său inteligent, partea din față a încărcătorului este destinată telefoanelor, în timp ce partea din spate este pentru ceasuri sau căști. Cablu USB-C încorporat, având o lungime de 85 mm, este ascuns în interiorul carcasei, ceea ce îmbunătățește și mai mult confortul și mobilitatea. Se potrivește în orice buzunar sau geantă – gata de utilizare oricând.
Atașează și încarcă
Funcția magnetică integrată asigură că încărcătorul se potrivește perfect cu iPhone-urile din seria 12–16 și Apple Watch. Stabilitatea și potrivirea precisă garantează o încărcare sigură – chiar și în timp ce lucrezi la birou sau te uiți la o serie. În plus, W27 poate servi ca un suport pentru telefon!
Pregătit în secundă – încărcarea începe imediat la plasare
Doar plasează dispozitivul pe încărcător pentru a începe încărcarea – fără butoane sau setări inutile. Datorită unui sistem de protecție în 9 niveluri (împotriva supraîncărcării, supraîncălzirii, supratensiunii, scurtcircuitului etc.), poți fi sigur că dispozitivele tale sunt în siguranță și protejate.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Awei |
| Tip | încărcător wireless 3in1 AWEI W27 15W cu cablu USB-C Încărcare rapidă |
| Putere de ieșire | 5 W/ 7.5 W / 10 W / 15 W |
| Putere de ieșire pentru ceas inteligent | 2.5 W max. |
| Tensiune de intrare | 5 V, 9 V |
| Cablul | USB-C |
| Greutate | 96 g |
| Dimensiuni | 60 x 60 mm |
| Grosime | 22 mm |
| Lungimea cablului USB-C | 85 mm |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Incarcator Wireless magnetic Awei W27 pentru iPhone, 15W, USB-C, Negru







