Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Inel si capac protectie obiectiv Freewell compatibile cu Real Locking VND/CPL, 55mm, Negru Cod produs: FRE-158490
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 5.7 g |
| Material | Plastic |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera foto/video |
Inel si capac protectie obiectiv Freewell compatibile cu Real Locking VND/CPL, 55mm, Negru
Inelul de bază Freewell de 55 mm este o parte indispensabilă a sistemului Real Locking VND/CPL, care vă permite să montați filtre în siguranță și rapid pe obiectivul dvs. Fabricat din aluminiu frezat cu precizie, acesta oferă o montare solidă și compatibilitate cu restul sistemului - de la filtre VND la capace. Modelul de 55 mm se potrivește obiectivelor cu un astfel de filet și permite extinderea sistemului la diametre mai mici.
Capac cu NFC - protecție și acces rapid la informații
Kitul este livrat cu un capac de protecție cu două închizători cu modul NFC încorporat. Acesta permite accesul instantaneu la manualele de utilizare, garanții și materiale de asistență - trebuie doar să vă apropiați smartphone-ul. Capacul în sine protejează eficient obiectivul sau filtrul montat de praf, zgârieturi și deteriorări mecanice în timpul transportului.
Extensibil
Inelul de bază este baza pentru extinderea setului de filtre Freewell Real Locking. Acesta este disponibil în diferite dimensiuni (de la 49 mm la 82 mm), permițându-vă să montați sistemul pe diferite obiective. Acest lucru vă permite să utilizați un set de filtre pe mai multe camere, menținând în același timp compatibilitatea și confortul.
Inclus
- inel de bază
- ecran cu NFC
| Producător | Freewell |
|---|---|
| Cod produs | FW-L1-BL55 |
| Dimensiunile inelului | diametru exterior 89,3 mm, grosime 4,8 mm |
| Greutatea inelului | 5.7 g |
| Dimensiunile capacului cu NFC | diametru exterior 102,9 mm, grosime 6,1 mm |
| Greutatea capacului cu NFC | 25.9 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Inel si capac protectie obiectiv Freewell compatibile cu Real Locking VND/CPL, 55mm, Negru







