Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lumina LED Neewer NL-60AI pentru selfie, 4W, 2000mAh, USB-C / Micro USB, Negru Cod produs: NEE-160725
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet |
Lampa Clema de montare frontala Suport pentru telefon Cablu micro USB Manual de utilizare |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Accesoriu |
| Utilizat pentru | Telefon |
Lumina LED Neewer NL-60AI pentru selfie, 4W, 2000mAh, USB-C / Micro USB, Negru
Neewer NL-60AI Bi Color LED este o soluție de iluminare compactă și ușoară care nu este perfectă doar pentru selfie-uri, ci funcționează bine și în timpul conferințelor video și transmisiilor live. Datorită dimensiunilor sale reduse (104 x 75 x 11,8 mm) și a greutății de numai 139 g, dispozitivul este ușor de transportat și poate fi întotdeauna la îndemână, gata de utilizare.

Iluminarea de care aveți nevoie
Lampa este echipată cu 60 de diode LED SMD care asigură o lumină constantă, fără pâlpâiri, cu posibilitatea de reglare a luminozității de la 10% la 100%. În plus, capacitatea de a comuta rapid între iluminare caldă, rece și neutră permite ajustarea optimă la condițiile și nevoile curente. Un rating CRI ridicat de 95+ merită, de asemenea, menționat, asigurând o reproducere excelentă a culorilor.

Mobilitate datorită bateriei încorporate
Bateria încorporată de 2000 mAh permite utilizarea fără probleme a lămpii oriunde acasă și nu numai. Dispozitivul poate funcționa timp de aproximativ 2 ore la o luminozitate de 100% și durează doar aproximativ 3 ore pentru a se încărca complet. Puteți reîncărca produsul utilizând un port USB-C sau micro USB, permițând utilizarea diferitelor surse de alimentare, cum ar fi încărcătoare de perete, bănci de energie sau computere.

Montare simplă
Lampa oferă două opțiuni de montare: folosind o clemă rotundă care poate fi atașată la o tabletă sau laptop (cu o grosime de până la 18 mm) și folosind un suport pentru telefon care se potrivește smartphone-urilor cu lățimea cuprinsă între 52 și 85 mm. În plus, două găuri filetate de 1/4" permit instalarea produsului pe orice trepied, sporindu-i funcționalitatea în diverse scenarii fotografice și video.

Inclus în pachet
- Lampă
- Clemă de montare frontală
- Suport pentru telefon
- Cablu micro USB
- Manual de utilizare
| Producător | Neewer |
|---|---|
| Model | B08VGJ1TK9 |
| Tensiune de intrare | USB 5 V 1 A |
| Număr de diode LED | 60 |
| Putere | 4 W |
| Interval de atenuare | 10-100% |
| Temperatura culorii | Lumină caldă, rece sau neutră |
| CRI | ≥ 95 |
| Max. Luminozitate | 260 lux / 0,5 m |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh 3,7 V |
| Timp de funcționare | Aproximativ 2 h |
| Timp de încărcare | Aproximativ 3 h |
| Port de încărcare | USB-C / micro USB |
| Dimensiuni | 104 x 75 x 11,8 mm |
| Greutate | 139 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lumina LED Neewer NL-60AI pentru selfie, 4W, 2000mAh, USB-C / Micro USB, Negru







