Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lumina LED PULUZ PU4141, 5W, Lumina Rece 6000-6500K, / Lumina clada 2900-3200K, USB-C, Negru Cod produs: PUL-166155
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | Lumina LED |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | ABS |
| Tip produs | Accesoriu |
| Utilizat pentru |
Aparate foto D-SLR Telefon |
Lumina LED PULUZ PU4141, 5W, Lumina Rece 6000-6500K, / Lumina clada 2900-3200K, USB-C, Negru
Lampa PULUZ PU4141B este o sursă de lumină mică, dar foarte funcțională, care va funcționa bine pentru macrofotografie, vlogging, streaming sau munca creativă de zi cu zi. Echipată cu 100 de LED-uri (diode emițătoare de lumină) - oferă o temperatură a culorii reglabilă de la 2900-6500K și un control fluid al luminozității. Poate fi alimentat atât prin USB-C (Universal Serial Bus Type-C, un conector universal pentru date și alimentare), cât și prin 2 baterii AA - astfel încât va funcționa bine acasă sau într-un studio foto, precum și la birou.
Lumină naturală de înaltă calitate
Cu un CRI (Color Rendering Index) de >85, lampa reproduce cu fidelitate culorile pielii și cele ambientale, rezultând fotografii mai naturale și cu aspect profesional. În plus, temperatura de culoare reglabilă - de la caldă la rece (2900-6500K) - vă permite să adaptați perfect iluminarea la scenă.
Control simplu
Există butoane pe carcasă pentru a porni/opri lumina, a regla luminozitatea și a schimba temperatura culorii. Astfel, puteți ajusta rapid lumina la nevoile dvs. indiferent de condițiile în care lucrați.
Putere în condițiile dvs.
PULUZ PU4141B funcționează atât cu 2 baterii AA, cât și atunci când este conectată la o sursă de alimentare prin intermediul unui port USB-C (5V). Acest lucru înseamnă flexibilitate deplină - puteți utiliza lampa în studio, în aer liber sau într-o călătorie. Notă: cablul USB-C nu este inclus.
Suport universal și posibilitate de extindere
Lampa este echipată cu un filet de 1/4", astfel încât să o puteți monta cu ușurință pe cameră sau trepied. În plus, monturile pentru pantofi reci situate în partea superioară și pe laterale vă permit să combinați mai multe dispozitive într-o structură de iluminare mai mare.
Compact și întotdeauna la îndemână
Măsurând 78,5 × 66,5 × 30,5 mm și cântărind doar 60 g, lampa va încăpea cu ușurință în buzunar. Este soluția perfectă pentru creatorii care apreciază mobilitatea, minimalismul și pregătirea pentru orice situație.
| Producător | PULUZ |
|---|---|
| Model | PU4141B |
| Material | ABS |
| Temperatura de culoare | Caldă: 2900-3200K; Rece: 6000-6500K; |
| Flux luminos | 240 lm |
| Luminozitate | 24-26 lm |
| Număr de LED-uri | 100 |
| CRI | > 85 |
| Sursă de alimentare | 2 baterii AA / USB-C 5 V (cablul nu este inclus) |
| Tensiunea de intrare | 5 V |
| Putere | 5 W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lumina LED PULUZ PU4141, 5W, Lumina Rece 6000-6500K, / Lumina clada 2900-3200K, USB-C, Negru







