Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Manusi fara degete PGYTECH P-GM-208 speciale pentru fotografi, Rezistenta la temperaturi ridicate, Marime L, Negru Cod produs: PGY-159047
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | Manusi |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 73 g |
| Material |
Piele Poliester |
| Tip produs | Accesoriu |
| Utilizat pentru | Fotografi |
Manusi fara degete PGYTECH P-GM-208 speciale pentru fotografi, Rezistenta la temperaturi ridicate, Marime L, Negru
Mănușile de fotografie fără degete PGYTECH sunt o alegere excelentă pentru orice fotograf care lucrează adesea pe teren. Datorită designului lor inteligent fără degete, acestea vă permit să manevrați confortabil echipamentul necesar. Ele sunt, de asemenea, foarte confortabile și durabile. Pentru confecționarea lor au fost folosite materiale durabile, dar tactile și respirabile, cum ar fi pielea și fibra de poliester.
Confort de neegalat
Mănușile fără degete sunt soluția ideală pentru cei cărora le pasă să poată manevra cât mai confortabil dispozitive precum camere digitale, camere video și smartphone-uri. Acestea vă vor oferi confort și flexibilitate de neegalat! În plus, cureaua cu cataramă vă va permite să ajustați mănușile la dimensiunea încheieturii mâinii, iar bucla suplimentară le va face mai ușor de îmbrăcat și de depozitat - le puteți, de exemplu, agăța pe un cuier sau le puteți atașa la rucsac.
Utilizări multiple
Sunteți în căutarea unor mănuși versatile pentru o varietate de utilizări? Dacă da, PGYTECH Fingerless vor fi o alegere excelentă! Acestea vă vor fi utile nu numai atunci când faceți fotografii și videoclipuri, ci și, de exemplu, atunci când pescuiți sau mergeți cu cortul. De asemenea, le veți folosi cu succes în timpul călătoriilor cu bicicleta. Posibilitățile sunt cu adevărat mari!
Manoperă de cea mai înaltă calitate
Mănușile fără degete PGYTECH au fost create din materiale respirabile de înaltă calitate, cum ar fi fibra de poliester și pielea. Acest lucru le face confortabile la purtare și rezistente la transpirație - ele rămân uscate și curate pentru o perioadă lungă de timp. Ele se disting, de asemenea, printr-un strat suplimentar de amortizare care absoarbe eficient șocurile, protejând mâinile și garantând o prindere fermă.
| Producător | PGYTECH |
|---|---|
| Denumire | Mănuși pentru fotografie (fără degete) |
| Model | P-GM-208 |
| Mărime | L |
| Lungimea mâinii | 17-18 cm |
| Lățimea palmei | 11-12 cm |
| Material | Piele, fibră de poliester |
| Greutate | 73 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Manusi fara degete PGYTECH P-GM-208 speciale pentru fotografi, Rezistenta la temperaturi ridicate, Marime L, Negru







