Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Masina de gravura cu laser 2 in 1 xTool M110W, 10W, WiFi, USB, Alb Cod produs: XTO-148250
Vezi toate produsele din categoria Scule multifunctionale si accesorii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Greutate | 9.8 kg |
| Putere | 10 W |
| Suprafata lucru | Metal |
| Tip accesoriu | Lama |
| Tip acumulator | Nu |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip miscare | Oscilanta |
| Tip produs | Masina de gravat |
| Utilizat pentru | Gravare |
Masina de gravura cu laser 2 in 1 xTool M110W, 10W, WiFi, USB, Alb
Mașină de gravură cu laser 2 în 1 xTool M110W
xTool M1 este o mașină care stabilește noi standarde în tăierea și gravarea de precizie. Fiind un aparat multifuncțional integrat cu un laser, o mașină de gravură și o lamă, xTool M1 deschide ușa către posibilități creative nelimitate. Fie că sunteți meșter, pasionat de tehnologie, creator de casă sau designer profesionist, xTool M1 este conceput pentru a vă susține imaginația și a vă ajuta să vă realizați cele mai îndrăznețe proiecte.
Combinație inovatoare de tehnologii
Utilizând puterea unui laser de ieșire de 10W, xTool M1 vă permite să tăiați lemn de tei cu o grosime de până la 8 mm într-o singură tăiere. Datorită tehnologiei avansate de focalizare a fasciculului laser, veți obține detalii ultra-precise cu o precizie de până la 0,01 mm. Funcționarea sa silențioasă de mai puțin de 60db permite utilizarea confortabilă în orice mediu.
Cameră AI avansată
Camera ultra-wide-angle de 16 megapixeli asistată de AI este asistentul dvs. personal care va facilita focalizarea, recunoașterea materialelor și alinierea precisă a proiectelor. Funcția de recunoaștere automată a imaginii vă va permite să selectați un model care va fi transferat automat pe materialul selectat, fără a fi nevoie de ajustări manuale.
Software intuitiv
xTool M1 este compatibil cu sistemele de operare Windows, macOS, Android și iOS, permițându-vă să lucrați fără probleme pe o varietate de dispozitive. Cu aplicația Laserbox dedicată, puteți edita fotografii, text și grava coduri QR pentru a vă satisface toate nevoile de personalizare.
Ușor de utilizat
Proiectat având în vedere ușurința în utilizare, aparatul este ușor de utilizat chiar și pentru utilizatorii începători. Dimensiunile sale compacte și greutatea îl fac o alegere ideală pentru orice spațiu de lucru - acasă sau în studio.
Creați cu xTool M1
Nu există limite pentru ceea ce puteți crea cu xTool M1. De la cadouri personalizate la decorațiuni unice pentru casă și până la proiecte de modă inovatoare, orice idee poate fi realizată. Alegeți xTool M1 și transformați-vă ideile în realitate cu o precizie și un stil la care ați putut doar visa înainte.
Inclus în preț
Mașină de gravură cu laser M1 10W x 1
Pachet de materiale de bază x 1
Covoraș de tăiere cu mâner ușor (albastru) x 2
Covoraș de tăiere cu mâner puternic (roz) x 2
Lamă interschimbabilă la 45° x 5
Caracteristici generale
| Producător | xTool |
|---|---|
| Model | M1 10W |
| Putere de ieșire laser | 10W |
| Putere electrică de intrare | 38W |
| Sursă laser | Diodă laser (Lungimea de undă: 455nm) ; |
| Durata de viață: | 8000h ~ 10000h |
Prelucrarea materialului
| Adâncimea maximă de tăiere | 10W 8mm (Basswood) |
|---|---|
| Viteza maximă de gravură: | 250mm/sec. |
| Precizia de gravare: | 0.01mm |
| Nivel de zgomot: | <60db |
Zona de lucru
| Zona de lucru pentru laser: | 385 x 300mm |
|---|---|
| Zona de lucru pentru lamă: | 365 x 300mm |
| Înălțimea maximă a materialului de lucru: | 16mm (fără ridicare) |
Informații despre camera AI
| Mod de focalizare: | AF vizual AI / recunoașterea materialului AF / setarea materialului AF. |
|---|---|
| Cameră: | De înaltă rezoluție, ultra-wide-angle |
| Număr de pixeli: | 16MP |
| Rezoluția imaginii: | 500Dpi |
Conectivitate
| Interfețe de conectare: | Wi-Fi, USB |
|---|
Software
| Sistem de operare: | Windows / macOS / Android / iOS |
|---|---|
| Software de control: | Laserbox Software / Laserbox App |
| Tipuri de fișiere: | SVG, DXF, JPG, JPEG, PNG, BMP, TIF, CR2, etc. |
Dimensiuni și greutate
| Dimensiunea produsului (L x l x î): | 557 x 453 x 230 mm |
|---|---|
| Greutatea produsului: | 9.8kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Masina de gravura cu laser 2 in 1 xTool M110W, 10W, WiFi, USB, Alb








