Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Masinuta Double Eagle E635-003, Model City Bus, Scara 1:20, Telecomanda, Rosu Cod produs: DOU-141312
Vezi toate produsele din categoria Masinute cu telecomanda
| Specificatii Tehnice | |
| Abilitati dezvoltate |
Imaginatia Indemanarea Concentrarea Coordonarea mana-ochi Atentia |
| Autonomie | 0 min |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Control | Telecomanda |
| Culori disponibile | Rosu |
| Material | Plastic |
| Pentru |
Baieti Fete |
| Raza actiune | 25 m |
| Scara | 1:20 |
| Tip produs | Masina cu telecomanda |
| Varsta | Toate varstele |
Masinuta Double Eagle E635-003, Model City Bus, Scara 1:20, Telecomanda, Rosu
Control remote al autobuzului urban RC 1:20 Double Eagle (roșu) E635-003.
Un model reprodus fidel al unui autobuz urban la scară 1:20 va oferi multă distracție atât utilizatorilor cei mai tineri, cât și celor mai în vârstă. Modelul are funcții sonore (inclusiv o claxon), care pot fi dezactivate dacă este necesar. Unitatea are, de asemenea, faruri, lumini de poziție și semnale de întoarcere funcționale, precum și uși mobile. Controllerul intuitiv vă permite să intrați în distracție și să vă simțiți ca un adevărat șofer de autobuz.
Include:
- Modelul de autobuz E635
- Transmițător
- Baterie reîncărcabilă 4.8 V 300 mAh
| Producător | Double Eagle |
|---|---|
| Model | E635-003 |
| Dimensiunile vehiculului | 330 x 80 x 88 mm |
| Raza de acțiune a semnalului transmițătorului | 25 m |
| Timp de încărcare | 4-5 h |
| Nadajnik | 2.4 GHz |
| Viteza maximă | 3.6 km/h |
| Alimentare vehicul | 3.6 V, 400 mAh |
| Necesare pentru lansare | Baterii AA pentru transmițător |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Masinuta Double Eagle E635-003, Model City Bus, Scara 1:20, Telecomanda, Rosu







