Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Masinuta Double Eagle E640-003, Model Tour Bus, Scara 1:18, Telecomanda, Rosu Cod produs: DOU-141310
Vezi toate produsele din categoria Masinute cu telecomanda
| Specificatii Tehnice | |
| Abilitati dezvoltate |
Imaginatia Indemanarea Concentrarea Coordonarea mana-ochi Atentia |
| Autonomie | 0 min |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Control | Telecomanda |
| Culori disponibile | Rosu |
| Material | Plastic |
| Pentru |
Baieti Fete |
| Raza actiune | 0 m |
| Scara | 1:18 |
| Tip produs | Masina cu telecomanda |
| Varsta | Toate varstele |
Masinuta Double Eagle E640-003, Model Tour Bus, Scara 1:18, Telecomanda, Rosu
Autobuz turistic cu telecomandă RC 1:18 Double Eagle E640-003.
Modelul de autobuz turistic RC la scară 1:18 de la Double Eagle este un joc minunat pentru toată lumea, indiferent de vârstă. Luminile funcționale, sunetele și capacitatea de a deschide ușile fac distracția și mai realistă și captivantă, iar acoperișul detașabil îți permite să admiri interiorul vehiculului. Telecomanda îți permite să preiei rolul șoferului, oferindu-ți control total asupra conducerii și manevrării autobuzului.
Preia rolul șoferului
Lasă distracția să devină și mai captivantă cu detalii realiste! Capacitatea de a deschide și închide ușile cu o apăsare de buton adaugă realism, lăsându-te să te simți ca un adevărat șofer. Luminile funcționale, sunetele autentice și semnalele de întoarcere te vor face să te simți ca și cum ai naviga pe străzile unui oraș adevărat.
Totul sub control
Cu telecomanda, poți prelua cu ușurință controlul asupra oricărei manevre. Aceasta îți va permite să conduci autobuzul înainte, înapoi și să faci viraje în ambele direcții, făcându-te să te simți ca un adevărat maestru al volanului! Poți folosi, de asemenea, pentru a suna claxonul, a aprinde luminile sau a controla ușile autobuzului.
Setul include
- autobuz
- baterie
- telecomandă
- manual de instrucțiuni
| Producător | Double Eagle |
|---|---|
| Model | E640-003 |
| Scară | 1:18 |
| Material | ABS |
| Frecvență | 2.4 GHz |
| Baterie reîncărcabilă | 4.8V 400 mAh |
| Timp de încărcare | Aproximativ 3 ore |
| Alimentare telecomandă | 2 baterii AA 1.5V (neincluse) |
| Dimensiuni | 34.5 x 9.5 x 12.5 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Masinuta Double Eagle E640-003, Model Tour Bus, Scara 1:18, Telecomanda, Rosu







