Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim PinStripe, 8GB, USB 2.0, Negru Cod produs: VER-160416
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Citire: pana la 8 MB/s Scriere: pana la 2.5 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 8 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Greutate | 8.6 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim PinStripe, 8GB, USB 2.0, Negru
Accesoriu Esențial
Porturile USB sunt acum disponibile pe aproape toate calculatoarele și sunt instalate în playere multimedia, playere DVD, televizoare, cadre digitale și multe alte dispozitive. Prin urmare, unitățile USB au devenit accesorii esențiale pentru stocarea și transferul ușor de date.
Protecție Fiabilă pentru Conector
Unitățile USB PinStripe de la Verbatim dispun de un conector retractabil care protejează interfața USB atunci când nu este utilizată. Acest design elimină necesitatea de a te îngrijora că vei pierde capacul conectorului.
Detalii Produs
Capacitate: 8 GB
Viteză de Citire: până la 8MB/s
Viteză de Scriere: până la 2.5MB/s
Conector Retractabil
Dimensiune Compactă, Design Stripe
Cerințe de Sistem
Port USB 2.0 (compatibil cu USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8
Mac OS X 10.4 sau mai recent
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Dispozitiv | Flash Drive |
| Greutate | 8.6 g |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Notă | Performanța depinde de dimensiunea fișierului și calitatea computerului |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim PinStripe, 8GB, USB 2.0, Negru







