Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Plectra, 256GB, USB-C, Negru Cod produs: VER-160489
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Alimentare prin USB Bus |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 256 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm |
| Greutate | 8.5 g |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Plectra, 256GB, USB-C, Negru
Unitatea flash USB-C
Unitatea flash Verbatim Plectra USB-C® este o soluție de stocare elegantă și fiabilă, concepută pentru dispozitivele moderne echipate cu porturi USB-C. Disponibilă într-o gamă elegantă de finisaje negre, această unitate flash USB oferă o capacitate de 256 GB, satisfăcând toate nevoile de stocare a datelor. Cu tehnologia USB 3.2 Gen 1, unitatea flash Plectra USB-C asigură un transfer rapid și eficient de date, fiind ideală pentru stocarea și partajarea documentelor, fotografiilor, videoclipurilor și multe altele. Designul său compact și ușor o face partenerul perfect pentru stocarea datelor în mișcare.
Detalii produs
Conexiune USB-C: Conectare fără efort la o gamă largă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete, prin portul USB-C. Viteză mare de transfer de până la 100 MB/s. Performanță USB 3.2 Gen 1. Design modern, compact și ușor.
Cerințe de sistem
Port USB-C. Windows 11, 10, 8. Mac OS X 14 sau o versiune ulterioară.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Unitate flash USB-C |
| Capacitate | 256 GB |
| Sursă de alimentare | Alimentare prin magistrala USB |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm (lungime x lățime x înălțime) |
| Greutate | 8.5g |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Plectra, 256GB, USB-C, Negru






