Mini pompa bicicleta WILDMAN FK1, 100 PSI, 7 BAR, Negru Cod produs: WIL-159180
Vezi toate produsele din categoria Pompe bicicleta
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 16.5 cm |
| Material |
Aluminiu EVA TPU |
| Sport | Ciclism |
| Tip pompa | De mana |
| Tip produs | Pompa |
Mini pompa bicicleta WILDMAN FK1, 100 PSI, 7 BAR, Negru
POMPĂ MANUALĂ DE BICICLETĂ WILDMAN GK1
Poate produce o presiune de 100PSI, ceea ce este aproape 7 BAR. Supapa dispozitivului este universală și compatibilă cu cele mai multe tipuri de supape, inclusiv cele utilizate frecvent Presta și Schrader.
Dimensiune mică, capacitate mare
Pompa Wildman GK-1 se caracterizează prin dimensiunea sa mică, astfel încât nu va interfera atunci când este montată pe cadru și se va potrivi în aproape orice geantă de bicicletă.
Design 100% Gândit
Supapa aplicată este universală și compatibilă cu supapele utilizate frecvent, Presta și Schrader, astfel încât să puteți umfla roțile practic oricărei biciclete, trotinete, cărucioare sau biciclete de echilibru.
Ideal pentru orice condiții
Setul include un suport dedicat pentru montarea pompei pe cadrul bicicletei. Dimensiunile sale sunt atât de mici încât este imposibil să intervină în timpul mersului. Greutatea de 88 de grame vă permite să puneți pompa chiar și în buzunar fără a vă face griji cu privire la disconfortul legat de greutatea sa.
Date tehnice |
|
| Tip | Pompă |
| Producător | WildMan |
| Material | PU / EVA / TPU |
| Dimensiuni | 165mm |
| Greutate | 88g |
| Presiune | 7BAR |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mini pompa bicicleta WILDMAN FK1, 100 PSI, 7 BAR, Negru







