Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mini pompa electrica pentru bicicleta CYCPLUS AS2 PRO, 120 PSI, 420 mAh, USB-C, Negru Cod produs: CYC-179026
Vezi toate produsele din categoria Pompe bicicleta
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 7 cm |
| Material | Plastic |
| Sport | Ciclism |
| Tip pompa | De mana |
| Tip produs | Pompa |
Mini pompa electrica pentru bicicleta CYCPLUS AS2 PRO, 120 PSI, 420 mAh, USB-C, Negru
Nu lăsați lipsa de aer în roată să vă zădărnicească planurile! Cycplus AS2 PRO este o pompă electrică compactă pentru biciclete, cu o presiune maximă de 120 PSI, o greutate de doar 120 g și dimensiuni de 70 × 49 × 28 mm. Se remarcă prin precizia de ±1 PSI și oferă o funcție de oprire automată, permițându-vă să umflați rapid și fără efort anvelopa la valoarea exactă setată. Bateria puternică de 420 mAh permite mai multe umflături la o singură încărcare (până la 2x 110 PSI sau 4x 80 PSI), iar ecranul LED încorporat facilitează operarea.
Pompare rapidă și performanță ridicată
Utilizarea tehnologiei de proiectare brevetate CYCLUS™ și a unui motor fără perii îmbunătățit se traduce printr-o performanță vizibil mai mare. De exemplu, umflatorul poate umfla o anvelopă 700C25 la 80 PSI în aproximativ 50 de secunde și la 110 PSI în aproximativ 90 de secunde. Mai mult, presiunea maximă a dispozitivului este de până la 120 PSI. Ca urmare, poate manevra cu ușurință atât anvelope înguste de șosea, cât și anvelope mai late de pietriș sau MTB.
Precizie și control
Manometrul încorporat cu o precizie de ±1 PSI vă permite să setați foarte precis presiunea țintă. Când aceasta este atinsă, umflatorul oprește automat funcționarea, eliminând riscul de suprainflație a anvelopei. Toate informațiile cele mai importante, cum ar fi presiunea curentă sau nivelul bateriei, sunt afișate în timp real pe ecranul LED ușor de citit, făcând operarea dispozitivului intuitivă și convenabilă.
Își va dovedi eficiența în diverse situații
AS2 PRO se distinge printr-un design inteligent al duzei care permite comutarea rapidă între supapele Presta și Schrader - fără a fi nevoie de adaptoare suplimentare. Kitul include, de asemenea, un furtun flexibil care facilitează pomparea anvelopelor cu diametru mai mic. Toate acestea fac ca pompa să fie excelentă pentru utilizarea zilnică.
Design ușor și durabil
Carcasa fabricată din aliaj de aluminiu durabil asigură durabilitate și rezistență la deteriorare, menținând în același timp greutatea foarte scăzută. Pompa cântărește doar 120 g și este extrem de compactă, astfel încât să o puteți avea întotdeauna la îndemână. De asemenea, veți găsi o carcasă din silicon care îmbunătățește izolarea termică și un capac special care protejează dispozitivul de ploaie și umiditate. Acest lucru face ca AS2 PRO să fie perfect pentru utilizare în condiții meteorologice schimbătoare.
Încărcare rapidă prin USB-C
Pompa este încărcată prin intermediul unui port USB-C și atinge 100% energie în doar aproximativ 30 de minute. Tehnologia de încărcare echilibrată utilizată prelungește durata de viață a bateriei, oferind mai mult de 200 de cicluri cu mai puțin de 10% degradare a capacității. Acest lucru permite dispozitivului să fie gata de acțiune ori de câte ori aveți nevoie de el!
Inclus în preț
- Pompă x1
- Convertor valvă Presta x1
- Manșon din silicon x1
- Furtun x1
- Husă impermeabilă x1
- Element de etanșare x1
- Cablu USB-C la USB-C x1
- Ac pentru pompă cu bilă x1
| Producător | Cycplus |
|---|---|
| Model | AS2 Pro |
| Capacitatea bateriei | 420 mAh |
| Tensiunea bateriei | 7,4 V |
| Energie | 3,11 Wh |
| Port de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare | Aprox. 30 min |
| Parametrii de încărcare | 5 V / 1,5 A |
| Intensitatea curentului | 2,5-7,5 A |
| Presiune maximă | 120 PSI |
| Precizie | ±1 PSI |
| Viteza de pompare | 120 PSI în aproximativ 2 min |
| Dimensiuni | 70 × 49 × 28 mm |
| Greutate | 120 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mini pompa electrica pentru bicicleta CYCPLUS AS2 PRO, 120 PSI, 420 mAh, USB-C, Negru







