Monitor gaming ASUS TUF VG27AQ1A, 27 inch, QHD, 144Hz, 1ms MPRT, FreeSync, HDR10, HDMI, DP, Negru
1.522,00 Lei
Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cod produs: ASU-140105
Vezi toate produsele din categoria Monitoare LED
  • 1.522,00 Lei
  • (TVA inclus)
  • INDISPONIBIL
  • FREE SHIPPING
Opţiuni disponibile
Rate lunare începând de la
Vezi mai mult
Specificații
Specificatii Tehnice
Aspect imagine 16:9
Brand compatibil Universal
Compatibilitate Universal
Culori disponibile Negru
Diagonala 27 inch
Format ecran Wide
Gama Gaming
Porturi Display Port
HDMI
Putere consumata 35 W
Rata de refresh 170 Hz
Rezolutie video 1920 x 1080
Tip produs Monitor LED
Vezi mai mult
DESCRIERE
Toate elementele esentiale pentru un joc neted
TUF Gaming VG27AQ1A este un afisaj IPS WQHD de 27 de inci (2560 x 1440) cu o rata de reimprospatare ultrarapida de 144Hz (170Hz cu overclock). Conceput pentru jucatori si pentru altii care cauta un joc captivant, acesta ofera cateva specificatii serioase. Dar mai sunt ...
Afisaj IPS de 27 inch pentru o mai buna reproducere a culorilor
Rata de reimprospatare
O rata de reimprospatare impresionanta de 144Hz (*170Hz - overclocking) elimina intarzierea si neclaritatea miscarii pentru a va oferi avantajul in titlurile de shooter First-Person, curse, strategie in timp real si titluri sportive. Aceasta rata de reimprospatare ultrarapida va permite sa jucati la cele mai inalte setari vizuale si sa reactionati instantaneu la ceea ce este pe ecran.
* Selectarea placilor grafice / GPU-urilor poate suporta iesirea sursei grafice de 170Hz (prin DisplayPort). Retineti ca aceasta performanta depinde de GPU sau de continutul afisat. Performanta reala reala depinde de hardware.
Bucurati-va de un joc super-lin
Design inspirat din zbor
Imbunatatiri in joc
Controale intuitive
Vedeti ce se ascunde in umbra
GamePlus
GameVisual
Tehnologie Flicker-Free
Tehnologie Ultra-Low Blue Light
Conectivitate bogata
Bucurati-va de optiuni extinse de conectivitate, inclusiv DisplayPort 1.2, doua HDMI (V2.0) si o mufa audio de 3,5 mm pentru conectarea la o gama larga de dispozitive multimedia.