Monitor portabil Arzopa A1 Gamut, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru Cod produs: ARZ-141001
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | - |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Arzopa A1 Gamut, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru
Monitor portabil Arzopa A1 GAMUT de 15,6"
Cauți un monitor portabil care să te însoțească nu doar acasă, ci și la serviciu sau în călătorii? Arzopa A1 GAMUT va fi o alegere excelentă! Oferă o rezoluție Full HD de 1920 × 1080 și o rată de reîmprospătare de 60 Hz pentru o imagine fidelă și vie. Mai mult, este compatibil cu multe dispozitive, ceea ce îl va face mai ușor de utilizat. În plus, datorită designului său ușor, îl poți lua cu tine în orice călătorie!

Calitate excelentă a imaginii
Monitorul portabil Arzopa are o rezoluție Full HD de 1920 × 1080, care asigură imagini precise și vii. Cu o rată de reîmprospătare de 60 Hz, garantează performanțe rapide și fiabile, iar raportul de aspect 16:9 al ecranului vă va afișa culori reale. Mai mult, monitorul este echipat și cu două difuzoare, ceea ce garantează o calitate excelentă a sunetului. Cu Arzopa vă puteți cufunda complet în filmele pe care le vizionați sau puteți experimenta jocurile pe care le jucați.

Ecran IPS
A1 GAMUT este echipat cu un ecran IPS care oferă un unghi larg de vizualizare de 178°, făcând culorile din orice unghi realiste și perfect saturate. Mai mult, este echipat și cu tehnologie de filtrare a luminii albastre, care garantează protejarea ochilor de oboseală. Îl puteți porni automat în condiții de lumină slabă. De astăzi, vă puteți bucura de o calitate perfectă a imaginii fără să vă faceți griji pentru vedere!

Tehnologia de randare HDR
Dispozitivul Arzopa este echipat și cu tehnologie de randare HDR. Aceasta restaurează culorile reale și, în plus, oferă un contrast mai puternic, ceea ce se traduce într-o imagine dinamică și detaliată. Arzopa garantează o experiență de vizionare uimitoare! Mai mult, puteți activa și dezactiva modul HDR după bunul plac - tot ce trebuie să faceți este să accesați meniul OSD.

Compatibilitate ridicată
Monitorul Arzopa prezintă o compatibilitate ridicată, fiind astfel foarte ușor de utilizat. Este echipat cu un port Mini HDMI și două porturi USB-C. Funcționează perfect cu diverse modele de telefoane, laptopuri, precum și cu console precum Switch, Xbox și PS4.

Confort în utilizare
A1 GAMUT nu este doar un dispozitiv practic, ci și unul confortabil. Monitorul portabil de la Arzop va fi perfect pentru jocuri, studiu, vizionare de filme sau lucru. Datorită designului său ușor, îl veți putea lua cu ușurință în orice călătorie! Bucurați-vă de o calitate excelentă a imaginii oriunde v-ați afla!

Inclus
- Monitor portabil Arzopa A1 GAMUT
- Cablu USB-C la USB-C (complet funcțional)
- Cablu mini HDMI la HDMI (doar pentru transmisie de date)
- Cablu USB-C la USB-A (doar pentru alimentare)
- lavetă de curățare a ecranului
- manual de utilizare
| Producător | Arzopa |
|---|---|
| Model | GAMĂ A1 |
| Diagonala ecranului | 15,6 inci (16:9) |
| Matrice | IPS |
| Rezoluţie | 1920 x 1080p |
| Unghiul de vizualizare | Verticală: 178° Orizontală: 178° |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Temperatura de culoare | 6800K |
| Raport de contrast | 800:1 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Gamă de culori | 45% NTSC |
| Culoarea afișajului | 262K (6 biți) |
| Materialul suportului | Aliaj de aluminiu |
| Porturi de intrare | Mini HDMI (semnal video), 2x USB-C (transfer video, alimentare) |
| Vorbitor | Difuzoare duble (1W x2) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Arzopa A1 Gamut, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru







