Monitor portabil Arzopa A1 M, IPS, 17.3 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru Cod produs: ARZ-141002
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 17.3 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | - |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Arzopa A1 M, IPS, 17.3 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru
Monitor portabil Arzopa A1 M de 17,3"
Monitorul portabil Arzopa A1 M, succesorul modelului A1 MAX, oferă performanțe de top într-un format compact! Acesta oferă un ecran Full HD de 17,3 inci, responsabil pentru o calitate excelentă a imaginii și culori vii. Tehnologia Advanced Eye Care reduce pâlpâirea ecranului și lumina albastră dăunătoare, ceea ce minimizează oboseala ochilor și asigură o muncă confortabilă chiar și pe tot parcursul zilei. Are 2 difuzoare încorporate, iar designul său ușor și compact îl face ușor de împachetat în geantă și de luat cu tine oriunde mergi.
Calitate excelentă a imaginii
Acum niciun detaliu nu-ți va scăpa atenția în timp ce vizionezi filme sau te joci! Ecranul său de 17,3 inci cu raport de aspect 16:9 și rezoluție Full HD 1920 x 1080p oferă imagini incredibil de clare și detaliate, care te vor transporta într-o lume a realității virtuale. Cu o luminozitate de 300 cd/m2, te poți bucura de imagini cu culori vii și detalii saturate, chiar și în camere puternic iluminate. Mai mult, folosește și tehnologia HDR pentru a garanta o experiență de vizionare și mai bună.
Compatibilitate largă
Problemele de compatibilitate sunt de domeniul trecutului! Arzopa A1 M oferă mai multe porturi diferite. Dispune de un port mini HDMI și USB-C, care vă permit să vă conectați fără probleme la un laptop, o tabletă sau chiar o consolă de jocuri. Puteți conecta cu ușurință MacBook 12, laptopul Lenovo Youga, smartphone-ul Samsung S20, consola PS4 și multe altele!
Folosește-l după cum te simți confortabil
A1 M oferă până la trei moduri de afișare, fiind perfect pentru multe situații. Modul Duplicare vă permite să partajați imaginea de pe laptop pe un ecran mai mare, în timp ce Modul Extindere vă permite să extindeți desktopul de pe ecranul principal pe un monitor portabil pentru și mai mult spațiu în timp ce lucrați. Modul Al doilea ecran permite ca A1 M să fie utilizat independent ca al doilea ecran.
Ușor, durabil și fiabil
Monitorul portabil impresionează nu doar prin calitatea fantastică a imaginii și funcționalitatea sa, ci și prin construcția sa robustă. Fabricat din aliaj de aluminiu, monitorul este ușor și excepțional de durabil - excelent atât pentru utilizarea zilnică, cât și pentru călătorii. Îl puteți poziționa atât vertical, cât și orizontal, ajustându-l în funcție de preferințe și stilul dvs. de lucru, iar unghiul larg de vizualizare de 178° asigură imagini consistente și o reproducere excelentă a culorilor, indiferent de unghiul în care priviți ecranul.
Descoperă puterea sunetului
Ascultă liber melodiile tale preferate, fără a fi nevoie să conectezi difuzoare suplimentare! Monitorul portabil este echipat cu 2 difuzoare care îți permit să te bucuri de un sunet de înaltă calitate și oferă, de asemenea, uimitorul efect de sunet surround Dolby Atmos. Indiferent dacă te uiți la un film, asculți muzică sau te joci, difuzoarele încorporate te vor transporta direct în mijlocul acțiunii!
Inclus:
- monitor portabil
- Cablu USB-C la USB-C
- Cablu mini HDMI la HDMI (doar pentru date)
- Cablu USB-C la USB-A (doar pentru alimentare)
- manual de utilizare
| Producător | Arzopa |
|---|---|
| Model | A1 M |
| Diagonala ecranului | 17,3" (16:9) |
| Matrice | IPS |
| Rezoluţie | Full HD 1920 x 1080p |
| Unghiul de vizualizare | Verticală: 178°; Orizontală: 178° |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Gamă de culori | 72% NTSC |
| Culoarea afișajului | 16,7M (8 biți) |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Temperatura de culoare | 6800K |
| Materialul suportului | Aliaj de aluminiu |
| Porturi de intrare | Mini HDMI (semnal video), 2x USB-C (transfer video, alimentare) |
| Vorbitori | 2 încorporate (1W x2) |
| HDR | Da |
| Buton OSD | Tak |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Arzopa A1 M, IPS, 17.3 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru








