Monitor portabil Arzopa S1 Table, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru Cod produs: ARZ-141003
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | - |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Arzopa S1 Table, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru
Monitor portabil Arzopa S1 TABLE 15.6"
Aprovizionează-te cu monitorul portabil Arzopa S1 TABLE și ușurează-ți viața de zi cu zi! Acesta oferă un ecran de 15,6" și o rezoluție Full HD 1920 x 1080p, oferind imagini detaliate și clare și culori vii și intense. Îți permite să alegi dintre 3 moduri de afișare, pentru și mai multă flexibilitate. Echipat cu 2 difuzoare, permite redarea audio, fără a fi nevoie de difuzoare suplimentare. De asemenea, vine cu o carcasă magnetică care nu numai că îl protejează de deteriorare, dar îți permite și să ajustezi ecranul în poziția preferată.
Lasă-te uimit de calitatea imaginii
Cufundă-te în lumea realității virtuale! Monitorul Arzopa S1 TABLE oferă o rezoluție FHD de 1920 x 1080p care, combinată cu ecranul de 15,6 inci, îți va permite să te bucuri de o calitate fantastică a imaginii. Acum nimic nu-ți va scăpa atenția - chiar și cele mai fine detalii sunt extrem de clare! De asemenea, utilizez tehnologia HDR, care oferă o experiență de vizionare și mai bună, transformând orice film sau joc într-o experiență incredibil de captivantă.
Opțiuni multiple
Uită de problemele de compatibilitate! Tableta S1 oferă o gamă largă de porturi care îți vor permite să conectezi ușor și rapid monitorul la dispozitivul ales. Dispune de 2 porturi USB-C și un port mini HDMI pentru o conexiune perfectă la laptop, smartphone sau consolă de jocuri.
3 moduri de afișare pentru mai multă libertate
Monitorul portabil Arzopa S1 TABLE este conceput pentru a satisface nevoile diverse ale utilizatorilor, motiv pentru care oferă până la 3 moduri de afișare. Modul duplicat vă permite să prezentați confortabil conținutul sau să vizionați videoclipuri pe ecranul mare. Modul extindere vă extinde spațiul de lucru, permițându-vă să distribuiți liber aplicațiile pe ecranul principal și pe monitorul portabil pentru a vă crește productivitatea. Există, de asemenea, modul al doilea ecran, care permite utilizarea independentă a S1 TABLE ca al doilea ecran, oferindu-vă și mai multă flexibilitate atunci când lucrați sau vă distrați.
Design atent
Designul ușor și ultra-subțire al monitorului îl face ușor de încadrat într-un rucsac sau o geantă și de luat cu dvs. în călătoriile de afaceri! Dispozitivul utilizează tehnologia Eye Care, care vă protejează în mod fiabil ochii de deteriorare chiar și în timpul utilizării prelungite. Un unghi larg de vizualizare de 178°, indiferent de perspectivă, asigură consecvența imaginii și o reproducere excelentă a culorilor. Arzopa S1 TABLE vă oferă, de asemenea, libertate deplină de poziționare - îl puteți poziționa cu succes atât pe verticală, cât și pe orizontală.
Inclus:
- monitor portabil
- carcasă magnetică
- Cablu USB-C la USB-C
- Cablu mini HDMI la HDMI (doar pentru transmisie de date)
- Cablu USB-C la USB-A (doar pentru alimentare)
- manual de utilizare
| Producător | Arzopa |
|---|---|
| Model | TABEL S1 |
| Diagonala ecranului | 15,6" |
| Matrice | IPS |
| Rezoluţie | Full HD 1920 x 1080p (16:9) |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Culoarea afișajului | 16,7 milioane |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Temperatura de culoare | 6800K |
| Unghiul de vizualizare | Verticală: 85°/85° min.; Orizontală: 85°/85° min. |
| Gamă de culori | 72% |
| Materialul suportului | Aliaj de aluminiu |
| Porturi de intrare | Mini HDMI (semnal video), 2x USB-C (transfer video, alimentare) |
| Vorbitori | 2 încorporate (1W x2) |
| HDR | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Arzopa S1 Table, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru







