Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Arzopa Z1C, IPS, 16.1 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru Cod produs: ARZ-162570
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 16.1 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
USB Type-C Mini HDMI |
| Putere consumata | - |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Arzopa Z1C, IPS, 16.1 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru
Monitorul portabil Arzopa Z1C 16.1'' este o opțiune convenabilă pentru persoanele care au nevoie de un ecran suplimentar - acasă, în călătorii de afaceri sau în timp ce studiază la distanță. Datorită dimensiunilor sale compacte și designului subțire, acesta va încăpea cu ușurință în geanta dvs. pentru laptop, iar designul său ușor (780 g) nu vă îngreunează bagajul. Este o alegere bună atunci când doriți să vă extindeți spațiul de lucru fără a ocupa mult spațiu.
Design subțire și suport convenabil
Carcasa monitorului are o grosime de numai 9,3 mm, ceea ce se traduce printr-un aspect minimalist și un transport ușor. Suportul încorporat vă permite să reglați unghiul de înclinare până la 80°, astfel încât să puteți ajusta cu ușurință setarea în funcție de nevoile dvs.
Imagine clară și culori vii
Ecranul de 16,1 inchi oferă rezoluție Full HD (1920 × 1080 px) pentru imagini clare și o bună citire a detaliilor. Cu o acoperire sRGB de 100%, culorile sunt saturate și reproduse fidel, ceea ce va fi apreciat de designerii grafici, creatorii de conținut, dar și de cei care urmăresc filme sau se joacă.
Conectivitate fără complicații
Monitorul are două porturi USB-C și un conector mini HDMI, astfel încât îl puteți conecta cu ușurință la laptop, smartphone, consolă sau computer desktop. Pentru dispozitivele cu USB-C, tot ce aveți nevoie este un singur cablu care transmite atât video, cât și energie. Aceasta este o soluție convenabilă care reduce numărul de cabluri.
Compatibilitate universală
Arzopa Z1C funcționează cu o gamă largă de dispozitive - de la laptopuri și smartphone-uri la console (Xbox, Switch, PS4/5) și Raspberry Pi. Acest lucru face ca monitorul să fie potrivit pentru o varietate de aplicații - de la munca la birou la studiu și divertisment.
Inclus
- monitor portabil
- cablu USB-C către USB-A
- cablu mini HDMI la HDMI
- cablu USB-C la USB-C
| Producător | Arzopa |
|---|---|
| Model | Z1C |
| Diagonala ecranului | 16,1" |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Acoperirea culorilor | 100% sRGB |
| Raport de aspect | 16:9 |
| Porturi | 2x USB-C (suport pentru imagine și alimentare); 1x mini HDMI |
| Dimensiuni | 366 x 228 x 9,3 mm |
| Greutate | 780 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Arzopa Z1C, IPS, 16.1 inch, Full HD, 60Hz, Difuzor integrat, Negru








