Monitor portabil ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR, IPS, Full HD, 15.6 inch, 10-point touch, Negru
2.118,97 Lei
1.788,97 Lei
Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cod produs: ASU-139867
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
  • (TVA inclus)
  • INDISPONIBIL
  • FREE SHIPPING
Opţiuni disponibile
Rate lunare începând de la
Vezi mai mult
Specificații
Specificatii Tehnice
Aspect imagine 16:9
Brand compatibil Universal
Caracteristici Greutate: 1.15 kg
Dimensiuni: 35.99 x 22.68 x 1.19 cm
Compatibilitate Universal
Culori disponibile Negru
Diagonala 15.6 inch
Format ecran Wide
Gama Home & Office
Porturi Mini HDMI
USB Type-C
Putere consumata 10 W
Rata de refresh 60 Hz
Rezolutie video 1920 x 1080
Tip produs Monitor LED portabil
Vezi mai mult
DESCRIERE
ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR portable monitor — 16 inch (15.6 inch viewable), FHD (1920 x 1080), IPS, 10-point touch, Built-in Battery, Hybrid Signal Solution, Mini-HDMI, ergo kickstand, tripod socket, ASUS Flicker Free and Low Blue Light technologies, Compatible with Laptops, Smartphones and Game Consoles
15.6-inch IPS portable monitor with slim profile and light weight
Powerful built-in 7800 mAh battery provides up to four hours of use
Integrated kickstand offers both landscape and portrait orientation to suit different scenarios
Built-in ¼”-threaded socket for compatibility with a standard tripod
Display
Panel Size (inch) : 15.6
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 344.16 x 193.59 mm
Display Surface : Non-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : IPS
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 170°/ 170°
Pixel Pitch : 0.179mm
Resolution : 1920x1080
Brightness (Typ.) : 250cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 700:1
Display Colors : 260K
Response Time : 5ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 60Hz
Touch : Yes, Projective Capacitive 10-point Touch
Flicker-free : Yes
Features
SPLENDID Technology : Yes
Color Temp. Selection : Yes(4 modes)
QuickFit : Yes (Photo/Alighment Grid)
HDCP : Yes
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Yes
Audio
Speaker : Yes(1Wx2)
I/O Ports
USB-C x 2 (DP Alt Mode & USB 3.2 x1 + DC In x1)
Mini HDMI x 1
Earphone Jack : Yes
USB-C Power Delivery : 10W
USB 3.2 (Signal) : x 1
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : HDMI: 24~83 KHz (H) / 50~61 Hz (V)
USB-C: 83~83 KHz (H) / 50~61 Hz (V)
Battery
Battery : 7800mAh
Power Consumption
Power Consumption : 10W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Tilt : Yes (+15° ~ +35°)
Height Adjustment : No
1/4" Tripod Socket : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension (W x H x D) : 35.99 x 22.68 x 1.19 cm (14.17" x 8.93" x 0.47")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 35.99 x 22.68 x 1.19 cm (14.17" x 8.93" x 0.47")
Box Dimension (W x H x D) : 48.8 x 29.8 x 8.8 cm (19.21" x 11.73" x 3.46")
Weight (Esti.)
Net Weight without Stand : 1.15 kg (2.54 lbs)
Gross Weight : 2.29 kg (5.05 lbs)
Accessories (vary by regions)
Mini HDMI to HDMI cable
Power adapter
Quick start guide
USB Type-C to A adapter
USB-C cable
Warranty Card
ZenScreen sleeve
ZenScreen tripod hole cover
USB-C to A cable
Operation Temperature / Humidity
Operation Temperature : 5~35℃
Operation Humidity : 20-90% RH