Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect UFilm A17, IPS, 15.6 inch, 4K, 60Hz, Negru Cod produs: UPE-140988
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 14 W |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect UFilm A17, IPS, 15.6 inch, 4K, 60Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect UFilm A17 15.6" 3840x2160 60Hz
Uperfect UFilm A17 oferă o eficiență de lucru excepțională și crește productivitatea. Cu tehnologia sa avansată de afișare și versatilitate, monitorul este capabil să răspundă unei varietăți de nevoi ale utilizatorilor. Îl poți conecta cu succes la un smartphone, laptop, computer sau consolă. Indiferent dacă lucrezi, vizionezi un film sau te joci, A17 cu siguranță îți va îndeplini așteptările.
Imagine UHD
Monitorul dispune de un ecran de 15.6 inci cu o rezoluție UHD de 3840x2160, care garantează imagini clare și realiste. Cu panoul său IPS, raportul de aspect 16:9 și raportul de contrast 1000:1, fiecare detaliu este redat cu acuratețe, făcându-l ideal atât pentru lucru, cât și pentru jocuri. Cu un spectru larg de culori și HDR, monitorul oferă o acuratețe și detaliu ridicat al culorilor.
Mai multe modalități de conectare
Monitorul A17 folosește un port HDMI standard, ceea ce rezolvă lipsa unui port USB-C pe multe laptopuri. Cu un port VGA DVI suplimentar și funcții de transmisie audio și video, este ușor să conectezi diverse dispozitive electronice. În plus, portul USB-C permite transmiterea simultană a datelor și încărcarea smartphone-ului.
Imersiune totală
Funcția FreeSync elimină problema tearing-ului ecranului, iar rata de reîmprospătare de 60 Hz asigură fluiditatea imaginii, ceea ce este deosebit de important în jocuri. Difuzoarele încorporate de 2x1W și o intrare pentru căști de 3.5mm oferă un sunet stereo clar, îmbunătățind experiența de joc.
Funcții suplimentare
Monitorul oferă funcționalitate USB OTG pentru a conecta un mouse și o tastatură, iar capacitatea de a duplica și extinde ecranul oferă flexibilitate suplimentară. În plus, pentru smartphone-urile care suportă protocolul USB 3.1, monitorul acționează ca un powerbank, încărcând dispozitivul mobil în timp ce este utilizat.
Inclus
- monitor portabil
cabluri USB-C la USB-C x2
cablu HDMI la HDMI
alimentator
carcasă
manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | UFilm A17 |
| Rata de reîmprospătare | 60 Hz |
| Timp de răspuns | 30 ms |
| Diagonală ecran | 15.6" |
| Rezoluție | 3840 × 2160 (UHD) |
| Raport de aspect al afișajului | 16:9 |
| Unghi de vizualizare | 178° |
| Tip de afișaj | IPS |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Brighness | 400 cd/m² |
| Gamut de culori | 100% sRGB |
| Adâncimea culorii | 16.7M(8bit) |
| Ecran tactil | nu |
| Baterie încorporată | nu |
| Senzor de gravitate | nu |
| HDR | da |
| FreeSync | nu |
| Material | ABS + metal |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil Vesa | da, Da, 75×75mm@M4×4mm |
| Controale | nu |
| Montare pe suport | nu |
| Putere nominală | 14 W |
| Dimensiuni | 355 × 225 × 11 mm |
| Peso | 0.93 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), HDMI (audio și video), 3.5mm AUX, micro USB OTG (pentru conectarea tastaturii sau a mouse-ului) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect UFilm A17, IPS, 15.6 inch, 4K, 60Hz, Negru








